brand-cover

گو پرو

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

GoPro از دوربین سبک Hero10 Black برای استفاده در پهپادها رونمایی کردHero10 Black Bones اولین GoPro است که خودتان باید آن را روی پهپاد موردنظر لحیم‌کاری کنید.
0
24 فروردین 01
خرسی با دوربین گوپروی گم‌شده، ویدیوی سلفی گرفتپیدا کردن گجت‌های گم‌شده اتفاق جدیدی نیست؛ اما در دوربین گوپرویی که اخیرا در طبیعت پیدا شده است، ویدیویی بسیار جالبی از خرس یابنده آن وجود دارد که با ...
0
6 مهر 00
گوپرو هیرو 9 بلک با توانایی فیلمبرداری 5K رونمایی شدهیرو ۹ بلک جدیدترین اکشن کمرای گوپرو است که توانایی فیلم‌برداری 5K دارد و تصاویر ۲۰ مگاپیکسلی ثبت می‌کند. هیرو ۹ بلک به‌زودی با قیمت ۴۵۰ دلار عرضه ...
0
27 شهریور 99
گو پرو از سرویس استریم شبیه به توییچ برای جویندگان هیجان رونمایی کردسرویس استریم گو پرو قابلیت‌هایی شبیه به توییچ دارد و برای طبیعت‌گردان و کاربران دوربین‌های گو پرو طراحی شده است.
0
7 شهریور 99
چگونه از دوربین دیجیتال به‌عنوان وب‌ کم استفاده کنیماین روزها که ویدئو کنفرانس، به ابزار اصلی ارتباطی تبدیل شده‌ است، استفاده از تجهیزات موجود برای فراهم‌کردن یک وب‌کم حرفه‌ای، خالی از لطف نیست.
8
3 شهریور 99
گوپرو از تعدیل نیرو به‌علت همه‌گیری ویروس کرونا خبر دادگوپرو، شرکت فعال درزمینه‌ی تولید دوربین‌های باکیفیت و خلاقانه، می‌گوید به‌‌علت همه‌گیری ویروس کرونا مجبور شده است ۲۰ درصد از نیروی کار خود را اخراج ...
0
30 فروردین 99
پنج تفاوت اساسی گوپرو Hero 8 Black با نسل قبل خودبا معرفی دوربین جدید گوپرو GoPro Hero 8 Black شاید در ابتدا تصور کنید این دوربین تفاوت چندانی با نسخه‌ی قبلی خود ندارد؛ اما با دانستن این تغییرات ...
0
14 مهر 98
GoPro دوربین مدل Hero8 Black را رونمایی کردگوپرو (GoPro) جدیدترین دوربین خود با نام Hero 8 Black را رونمایی کرد. این دوربین ورزشی جدید به لنز دیجیتالی و حالت‌های تصویربرداری جدیدی مجهز است.
0
11 مهر 98
دوربین VuPoint با رابط لایتنینگ، مستقیم به آیفون متصل می‌شودنوآوری‌ها در رسته‌ی محصولات تصویربرداری در CES بسیار زیاد است و دراین‌میان دوربین‌های ورزشی و اکشن‌کم‌ها در مرکز توجه قرار دارند.
0
19 دی 97
NANO1 محصول TinyMOS؛ کوچکترین دوربین نجومی جهاندوربین NANO1 محصولی از شرکت TinyMOS، با ابعادی سه برابر کوچکتر از دوربین نسل قبلی‌اش، عنوان کوچک‌ترین دوربین نجومی جهان را از آن خود می‌کند.
0
6 آبان 97
GoPro از سه مدل دوربین HERO7 خود رونمایی کردشرکت گوپرو از سه مدل دوربین‌ اکشن‌کم سری HERO7 سفید، مشکی و نقره‌ای رونمایی کرد.
0
30 شهریور 97
دوربین Hero 7 گوپرو در تصویری فاش شدآنطور که به‌نظر می‌رسد، شرکت گوپرو قصد دارد به‌زودی از دوربین جدیدش به‌ نام هیرو ۷ رونمایی کند.
0
11 شهریور 97
گوپرو، موفق به فروش بیش از ۳۰ میلیون اکشن کم هیرو شدشرکت گوپرو، علی‌رقم چالش‌های مختلفی که در بازار پهپاد داشت، در عرض ۹ سال موفق به فروش بیش از ۳۰ میلیون اکشن کم هیرو شده است.
0
21 تیر 97
عملکرد بالاتر از انتظارات گوپرو طی زمستان ۲۰۱۸گوپرو گزارش مالی مربوط به سه ماهه‌ی اول سال جاری میلادی را منتشر کرده که براساس آن گوپرو موفق شده تا فراتر از انتظارات عمل کند.
0
16 اردیبهشت 97
شیائومی درصدد خرید گوپرو استبر اساس گزارش‌های جدید، شیائومی درصدد تصاحب گوپرو است که در طول یک سال اخیر شاهد کاهش ۴۱ درصدی ارزش سهام خود بوده است.
0
24 فروردین 97
مجوز استفاده از سنسور و لنزهای گوپرو برای شرکت‌های مستقلشرکت گوپرو به‌‌تازگی مجوز استفاده از سنسور و لنز‌هایش را به شرکت‌های مستقل می‌فروشد.
0
9 فروردین 97
گوپرو در صدد جلب مشتری برای فروش خود استبنا بر گزارش‌ها، کمپانی گوپرو به دلیل عملکرد مالی ضعیف قصد دارد علاوه بر یافتن مشتری برای فروش خود، از بازار پهپاد نیز خارج شود.
0
19 دی 96
گوپرو هیرو 6 در برابر هیرو 5؛ آیا زمان بروزرسانی رسیده است؟آیا با عرضه‌ی گوپرو هیرو ۶ بلک به بازار، زمان به‌روزرسانی و کنار گذاشتن گوپرو هیرو ۵ بلک برای کاربران دوربین‌های ورزشی رسیده است؟
0
15 مهر 96
گوپرو دوربین ۳۶۰ درجه فیوژن را معرفی کرد؛ رزولوشون 5.2K و قیمت ۷۰۰ دلاریگوپرو دیروز در کنار نسل جدید اکشن‌کم خود، از دوربین ۳۶۰ درجه‌ی جدیدی با نام فیوژن نیز رونمایی کرد.
0
8 مهر 96
گوپرو هیرو 6 معرفی شد؛ فیلم‌برداری 4K/60p، تصویربرداری باکیفیت‌تر و لرزش‌گیر بهبودیافتهگوپرو دیروز به‌صورت رسمی از جدید‌ترین نسخه‌ی دوربین ورزشی محبوب خود رونمایی کرد که تقریبا در همه‌ی زمینه‌ها بهبود داشته است.
0
8 مهر 96
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود