آخرین مطالب

اینترنت ایران
فناوری ایران در سال ۱۴۰۱؛ جان کندن برای متصل ماندن به جهاندر سال ۱۴۰۱ بر حوزه فناوری ایران چه گذشت؟ در این مطلب مهم‌ترین اتفاقات یک سال اخیر را مرور کرده‌ایم.
123
4 روز پیش
شاتل موبایل
مشترکین سیم کارت‌های شاتل موبایل ۱۳ روز عید، هر روز عیدی می‌گیرندشاتل موبایل به مناسبت فرارسیدن نوروز ۱۴۰۲، در هر ۱۳ روز عید نوروز، به مشترکین سیم‌کارت‌های خود روزانه هدیه می‌دهد.
2
5 روز پیش
معین‌الدین سعیدی
نماینده مجلس: به بهانه‌ی شرایط کشور عملاً بخش‌هایی از طرح صیانت اجرا شدمعین‌الدین سعیدی با اعلام اینکه طرح صیانت فعلاً در دستور کار نیست، گفت: «به بهانه‌ی شرایط کشور عملاً بخش‌هایی از این طرح اجرا شده است.»
29
5 روز پیش
رجیستری آیفون ۱۴ گمرک فرودگاه امام
آیفون ۱۴ همچنان رجیستر نمی‌شودشرایط ممنوعیت واردات آیفون 14 تغییری نکرده و تصمیم جدیدی در این زمینه گرفته نشده است.
63
5 روز پیش
رومینگ ایرانسل
ایرانسل تازه‌ترین بسته‌های رومینگ نوروزی را معرفی کردایرانسل تخفیف‌های ویژه‌ای با توجه به سفرهای نوروزی برای تسهیل ارتباطات برای مشترکان خود در نظر گرفته است.
3
5 روز پیش
هدیه نوروزی همراه اول
هدایای نوروزی همراه اولهمراه اول بسته‌های متنوع عیدانه برای مشترکین دائمی و اعتباری خود ارائه کرده که از طریق اپلیکیشن همراه من در دسترس آن‌ها قرار می‌گیرد.
6
5 روز پیش
وضعیت اینترنت
وضعیت سرعت اینترنت در ماه فوریه به روایت اسپیدتستدر گزارش ماه فوریه اسپیدتست میانه سرعت اینترنت موبایل و ثابت کشور تغییر چندانی نداشته اگرچه جایگاه ایران در اینترنت موبایل پنج پله تنزل داشته است.
80
6 روز پیش
هدیه نوروزی ایرانسل
عیدی ایرانسل برای نوروز ۱۴۰۲ اعلام شدایرانسل عیدی خود به مشترکانش به مناسبت نوروز ۱۴۰۲ را اعلام کرد.
33
6 روز پیش
تپسی درخواست تاکسی اینترنتی
ChatGPT به تپ‌سی اضافه شدChatGPT به نسخه وب‌اپلیکیشن تپ‌سی اضافه شد. حالا کاربران تپ‌سی امکان گفت‌وگو با این هوش مصنوعی را دارند.
54
8 روز پیش
مجلس یازدهم
مسدودسازی اینترنت و تلفن به عنوان جریمه‌ی نداشتن حجاب، فعلاً تکذیب شدکمیسیون فرهنگی مجلس به دنبال طرحی برای ایجاد محدودیت در صورت نداشتن حجاب برای زنان است که فعلا هیئت رئیسه یکی از بندهای آن را تکذیب کرده است.
62
9 روز پیش
فروشگاه موبایل
معاون وزیر صمت: باید واردکنندگان تلفن همراه را به سفارشی‌سازی سیستم عامل متقاعد کنیممعاون وزارت صمت اعلام کرد بیش از این منتظر وزارت ارتباطات برای تولید سیستم عامل نمی‌مانند و اقدام به سفارشی‌سازی سیستم عامل خواهند کرد.
71
9 روز پیش
فصلنامه داتین
سومین شماره فصلنامه فناوری‌های مالی با موضوع اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات منتشر شددر شماره سوم فصلنامه فناوری‌های مالی، چندین پژوهشگر، متخصص و مدیر ارشد، ابعاد مختلف اقتصاد صنعت فناوری اطلاعات را مورد بررسی قرار داده‌اند.
0
9 روز پیش
قطع اینترنت - موبایل
قطعی شبکه اینترنت کشور به مدت ۲۰ دقیقهسریال قطعی‌های موقت اینترنت ادامه دارد؛ اینترنت کل کشور امروز هم به مدت حدود ۲۰ دقیقه قطع شد.
42
9 روز پیش
بیدود
خداحافظی شهر با دوچرخه‌های بیدودبا عدم صدور مجوز برای بیدود توسط شهرداری تهران، این استارتاپ با بیش از پنج هزار دوچرخه و ارزش ۱۴۰ میلیارد تومانی مجبور به متوقف کردن فعالیتش شد.
24
10 روز پیش
رمز ارز
رمزارزهایی که ایرانیان بیشتر دوست دارندرفتار کاربران بازار رمزارزها یکی از معیارهای مهم تحلیل بازار است.
6
10 روز پیش
نمایندگان مجلس یازدهم
نایب رئیس مجلس: طرح صیانت در دستور کار جلسه علنی قرار می‌گیردعضو کمیسیون مشترک صیانت گفت این عیب بزرگ مجلس است که قانون‌گذاری و تصمیم‌گیری در مورد فضای مجازی را رها کرده است.
46
10 روز پیش
کسب و کار آنلاین در ایران
بسته حمایتی دولت از کسب‌وکارها و سکوها؛ ناقص، ناکافی و ناکارآمدنه‌تنها بودجه‌ای به بسته حمایت از کسب‌وکارها و سکوهای اقتصاد دیجیتال اختصاص داده نشده، بلکه دستورالعمل‌های اجرایی آن هم همچنان در دست نگارش است.
24
10 روز پیش
مراسم رونمایی از نماد بورسی پرداخت الکترونیک پاسارگاد
مدیرعامل فناپ: شرکت‌های تکنولوژی‌محور بالاترین ارزش‌ها را در بازار سرمایه دارندمدیرعامل فناپ معتقد است که شرکت‌های تکنولوژی‌محور بالاترین ارزش‌ها را در بازار سرمایه دارند.
4
10 روز پیش
رمزینکس
نگاهی به رمزینکس از 1396 تا امروز«ماهیت بیت‌کوین به شکلی است که پس از انتشار اولین نسخه‌اش، دیگر تا انتهای عمرش نمی‌توان طراحی مرکزی‌اش را تغییر داد»
0
10 روز پیش
دولت سیزدهم
مصوبات دولت برای حمایت از تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین در حوزه فناوری اطلاعاتهیئت دولت آیین‌نامه «حمایت از تولید دانش بنیان و اشتغال آفرین حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال کشور» را تصویب کرد.
12
11 روز پیش
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود