گلکسی S24 اولترا با قیمت نجومی به بازار ایران رسید

یک‌شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۳
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی S24 اولترا و گلکسی S24 پلاس سامسونگ از نمای پشت در دو رنگ
گلکسی S24 اولترا، پرقدرت‌ترین و کامل‌ترین گوشی ۲۰۲۴ سامسونگ، چند روز پس از رونمایی در آمریکا به بازار ایران رسید.
تبلیغات

گلکسی S24 اولترا که لقب بهترین گوشی سامسونگ در سال ۲۰۲۴ را یدک می‌کشد و مدعی جایگاه اول در فهرست بهترین گوشی دنیا محسوب می‌شود، وارد بازار ایران شد. این پرچمدار هیجان‌انگیز، هفته‌ی گذشته در آمریکا رونمایی شده بود.

چند فروشگاه، کانفیگ پایه‌ی گلکسی S24 اولترا را وارد و فروش آن را شروع کرده‌اند. یکی از فروشگاه‌ها پرچمدار سامسونگ را با قیمت ۷۳٫۵ میلیون برای فروش گذاشته است. قیمت گلکسی S24 اولترا در فروشگاهی دیگر به ۷۰ میلیون تومان می‌رسد. ظاهرا قرار است تحویل گلکسی S24 اولترا از چهار روز دیگر شروع شود.

اختلاف چشمگیر قیمت گوشی سامسونگ گلکسی S24 اولترا در فروشگاه‌های ایرانی تعجب‌برانگیز نیست. فراموش نکنید پرچمدار سامسونگ از کانال رسمی فروخته نمی‌شود و طبیعی است که فروشندگان دنبال کسب سود باشند.

قیمت گوشی گلکسی S24 اولترا در بازار آمریکا از ۱٬۲۹۹ دلار شروع می‌شود که ۱۰۰ دلار بیشتر از قیمت گلکسی S23 اولترا است.

پرچمدار جدید کره‌ای که در فهرست بهترین گوشی از نظر دوربین قرار می‌گیرد، فعلاً با حباب قیمت مواجه است و انتظار داریم به‌زودی قیمتش افت کند.

گلکسی S24 اولترا که در مراسم آنپکد به‌همراه گلکسی S24 و گلکسی S24 پلاس سامسونگ رونمایی شد، فریم تیتانیومی دارد و از نمایشگری با لبه‌ی تخت استفاده می‌کند. سامسونگ امسال قیمت گلکسی S24 و قیمت گلکسی S24 پلاس را نسبت‌ به سال گذشته تغییر نداد.

گلکسی S24 اولترا به‌زودی به دست زومیت می‌رسد و کارشناسان ما بررسی عمیق این دستگاه را شروع خواهند کرد.

بخش محصولات زومیت قیمت روز انواع گوشی ازجمله قیمت گوشی سامسونگ، قیمت گوشی آیفون و قیمت گوشی شیائومی را در دسترس شما قرار می‌دهد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات