آخرین مطالب

وقتی اژدهای نیمه‌بیدار زمین، «خوی» را لرزاند
وقتی اژدهای نیمه‌بیدار زمین، «خوی» را لرزاندزندگی همیشه برای ما غافلگیری‌هایی به همراه دارد. آن شب مردم خوی هرگز فکر نمی‌کردند آرزوهایشان بین آجرها و برف‌ها برای دوربین‌ها دست تکان دهند.
14 ساعت پیش
مطالعه '7
پرتره‌های پرابهت از حیوانات وحشی که ترس از دست دادنشان را داریم
پرتره‌های پرابهت از حیوانات وحشی که ترس از دست دادنشان را داریممردم می‌گویند که عاشق حیوانات هستند و به هیچ‌وجه نمی‌خواهند به آن‌ها آسیب برسانند، اما آمار آسیب‌های وارد‌شده به طبیعت و ساکنان آن چیز دیگری می‌گوید.
2 روز پیش
مطالعه '7
طوفان برفی؛ تهدیدی که به فرصت تبدیل شد
طوفان برفی؛ تهدیدی که به فرصت تبدیل شدچگونه عکاسی توانست از طوفان برفی برای گرفتن عکس‌هایی در نوع خود بی‌نظیر استفاده کند. در این قسمت از شاتر نتیجه‌ی تبدیل تهدید به فرصت را خواهیم دید.
3 روز پیش
مطالعه '5
ماجراجویی با بابا؛ انتقام به سبکی مدرن و پرمخاطب
ماجراجویی با بابا؛ انتقام به سبکی مدرن و پرمخاطباین شاتر به‌خوبی نشان‌دهنده ترس‌هایی است که یک مادر وقتی فرزندانش را با پدرشان تنها می‌گذارند، دچارش می‌شود. با کنی دروس و داستان عکس‌هایش آشنا شوید.
4 روز پیش
مطالعه '5
جذابیت دنیای مینیاتوری در دایوراماهای فوق‌واقعی
جذابیت دنیای مینیاتوری در دایوراماهای فوق‌واقعیآندریاس روسونلیس هنرمند باسابقه و ماهری است که به ساخت دایوراماها و هنر مینیاتور مشغول است. در این شاتر مهمان آثار دیدنی این هنرمند باشید.
5 روز پیش
مطالعه '5
برندگان هیجان‌انگیز مسابقه عکاسی جزایر قناری ۲۰۲۳
برندگان هیجان‌انگیز مسابقه عکاسی جزایر قناری ۲۰۲۳تماشاگر تصاویر باورنکردنی دسته‌‌های مختلف اولین دوره مسابقه عکاسی قناری باشید.میان عکس‌های شایان تقدیر مسابقه، از زاویه دید عکاس ایرانی حیرت‌زده ...
6 روز پیش
مطالعه '7
تصویر تکان‌دهنده از اختاپوس مادر در حال مرگ، برنده مسابقه عکاسی زیر آب
تصویر تکان‌دهنده از اختاپوس مادر در حال مرگ، برنده مسابقه عکاسی زیر آبتصویر غم‌انگیز مرگ اختاپوس مادر با کسب اکثر آرا توانست برنده بهترین عکس رقابت امسال عکاسی زیر آب Ocean Art و همچنین برنده دسته ماکرو شود.
7 روز پیش
مطالعه '7
مجموعه عکس‌های هوایی خیره‌کننده از کشتزارهای خوش‌رنگ و لعاب غربی
مجموعه عکس‌های هوایی خیره‌کننده از کشتزارهای خوش‌رنگ و لعاب غربیعکاس علاقمند به مکان‌های صنعتی مجموعه دیدنی خود از عکس‌های هوایی زمین‌های کشاورزی را به اشتراک گذاشته است. مجموعه «کشتزار» با استقبال بی‌نظیر مواجه ...
8 روز پیش
مطالعه '6
تقدیس زیبایی‌های دنیای حیوانات برای نجات حیات وحش در معرض انقراض
تقدیس زیبایی‌های دنیای حیوانات برای نجات حیات وحش در معرض انقراض«The New Big 5» یک پروژه عکاسی جهانی است که بیش از ۱۶۰ نفر از بهترین عکاسان حیات وحش را در یک ماموریت گرد هم می‌آورد تا از زیبایی حیات وحش تجلیل ...
9 روز پیش
مطالعه '7
عکس کم‌نظیر از هاله خورشید در نزدیکی مدار شمالگان
عکس کم‌نظیر از هاله خورشید در نزدیکی مدار شمالگانعکسی شکارشده از هاله خورشید در سوئد، آنقدر مسحورکنده بود که ناسا آن را به‌عنوان عکس نجومی روز انتخاب کرد و با مردم به اشتراک گذاشت.
10 روز پیش
مطالعه '4
تصویر غافلگیرکننده از «انگری برد» در دنیای واقعی
تصویر غافلگیرکننده از «انگری برد» در دنیای واقعییک عکاس حیات وحش در نبراسکا عکسی را ثبت کرده است که ثابت می‌کند پرندگان بازی موفق Angry Birds در دنیای واقعی وجود دارند.
11 روز پیش
مطالعه '3
«ما داریم اینجا یخ می‌زنیم»؛ دما در یاکوتسک به ۵۰- درجه رسید
«ما داریم اینجا یخ می‌زنیم»؛ دما در یاکوتسک به ۵۰- درجه رسیداکنون دما در سردترین نقطه مسکونی جهان به ۵۰- درجه سقوط کرده است. مردم یاکوتسک چگونه با این سرمای استخوان‌سوز کنار می‌آیند؟
12 روز پیش
مطالعه '4
چهار فصل، یک موزه، یک قاب
چهار فصل، یک موزه، یک قابیک عکاس بیش از یک سال وقت صرف کرد تا این تصویر زیبا را ثبت کند. این قاب تأثیر هر چهار فصل را بر موزه تاریخ طبیعی بل در دانشگاه مینه سوتا نشان ...
15 روز پیش
مطالعه '3
شفق قطبی، رویایی که حقیقت دارد
شفق قطبی، رویایی که حقیقت دارددر این بخش از شاتر تماشاگر زیباترین و تحسین‌شده‌ترین تصاویر شفق قطبی سال ۲۰۲۲ باشید که توسط منابع معتبر انتخاب و تجلیل شده‌اند.
16 روز پیش
مطالعه '7
برندگان شایان ستایش مسابقه عکاسی از سگ‌ها
برندگان شایان ستایش مسابقه عکاسی از سگ‌هاعکاسی از سگ‌ها کاری است که هر کسی که صاحب سگ باشد روزانه به آن مشغول است. اما تصور کنید یک کار عادی به سوژه‌ای برای مسابقه عکاسی تبدیل شود.
17 روز پیش
مطالعه '4
جزئیات ظریف دنیای حشرات در عکاسی ماکرو، خیره‌کننده است
جزئیات ظریف دنیای حشرات در عکاسی ماکرو، خیره‌کننده استبا نیکی کولمونت عکاس طبیعت بلژیکی که به‌طور خودآمور با الهام گرفتن از عکاسی ماکرو، پا به این عرصه گذاشت، آشنا شوید و تصاویر ماکروی حشرات او را ...
18 روز پیش
مطالعه '7
تصاویر تماشایی از زندگی خرس‌های قطبی در دشت اسطوخودوس
تصاویر تماشایی از زندگی خرس‌های قطبی در دشت اسطوخودوسچه کسی فکرش را می‌کرد خرس‌ها هم درست مثل ما برای دیدن غروب و طلوع خورشید خودشان را به ساحل برسانند و از نفس کشیدن در هوای تازه صبحگاهی لذت ببرند.
19 روز پیش
مطالعه '4
تصاویر شگفت‌انگیز از تئاترها و سینماهای ماندگار پاریس
تصاویر شگفت‌انگیز از تئاترها و سینماهای ماندگار پاریسدیمیتری بوریوی فرانسوی با دوربین و مهارت‌های عکاسی خارق‌العاده‌اش، ما را با خود به ساختمان‌های باورنکردنی تئاترها و سینماهای ماندگار پاریس می‌برد.
20 روز پیش
مطالعه '4
عکس‌های هوایی از جاده‌های دورافتاده در دل طبیعت
عکس‌های هوایی از جاده‌های دورافتاده در دل طبیعتبه لطف عکس‌های هوایی تماشایی کوین کراتگارتنر، می‌توانیم ببینیم که چگونه جاده‌ها از طبیعت عبور می‌کنند و با محیط اطراف خود سازگار می‌شوند.
21 روز پیش
مطالعه '5
زندگی در سردترین شهر مسکونی زمین با دمای ۷۱- درجه چگونه است
زندگی در سردترین شهر مسکونی زمین با دمای ۷۱- درجه چگونه استتاکنون با خودتان فکر کرده‌اید زندگی در سردترین شهر مسکونی روی زمین چگونه می‌تواند باشد؟ «آموس چاپل» ما را به یاکوتسک و دهکده اویمیاکن در می‌برد.
22 روز پیش
مطالعه '9
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود