category-cover

خودرو

معرفی خودرو و اتومبیل های روز دنیا به همراه اطلاعات مربوط به فناوری های ترمز، فرمان، موتور خودروها و غیره

10 دنبال کننده

آخرین مطالب

طرح مفهومی خودرو اپل
حسگر LiDAR خودرو هوشمند اپل را احتمالاً یکی از تأمین‌کنندگان آیفون تولید خواهد کردبراساس گزارشی جدید، ظاهراً اپل تصمیم ساخت حسگرهای LiDAR موردنیاز خودرو خود را به شرکتی که این حسگر را برای آیفون تولید می‌کند، واگذار خواهد کرد.
6
5 روز پیش
خودرو برقی شورولت بولت سوخته
پاسخ به سؤالی جنجالی؛ چرا خودروهای الکتریکی آتش می‌گیرند؟اگرچه باتری‌ها می‌توانند به‌دلایل مختلف آتش بگیرند اما گزارش‌های آتش‌سوزی خودروهای برقی اغلب اغراق‌آمیز است.
3
5 روز پیش
رندر خودرو برقی شیائومی
تیزرهای جدید فاش شده از خودرو برقی شیائومی، ظاهر اسپورت آن را به‌تصویر می‌کشندتصاویر جدیدی از خودرو برقی شیائومی دردسترس قرار گرفته است که طراحی احتمالی این محصول را نشان می‌دهند.
21
5 روز پیش
رقص ایلان ماسک Elon Musk با کت شلوار در کنار خودرو تسلا مشکی
تصمیم احمقانه ایلان ماسک، سیستم رانندگی خودکار تسلا را با مشکل مواجه کردایلان ماسک با تصمیم‌گیری عجیب در مورد مهندسی خودروهای برقی تسلا باعث شد وعده‌های این شرکت برای سیستم رانندگی خودکار محقق نشود.
26
7 روز پیش
فولکس واگن id .2all
فولکس‌واگن با خودروی برقی مقرون‌به‌صرفه جدید خود به‌دنبال شکست تسلا استخودرو مفهومی فولکس واگن ID .2all با قیمتی درحدود ۲۶ هزار دلار می‌تواند یکی از اقتصادی‌ترین وسایل نقلیه‌ی برقی باشد.
15
16 روز پیش
سایبرتراک تسلا / Tesla Cybertruck نمای جلو در بیابان
خبر بد ایلان ماسک برای طرفداران سایبرتراکایلان ماسک در جلسه‌ی اخیرش با سهام‌داران تسلا اعلام کرد سایبرتراک با قیمتی بیشتر از آنچه در سال ۲۰۱۹ اعلام شده بود، به‌دست مشتریان خواهد رسید.
18
یک ماه پیش
ایلان ماسک تسلا
تسلا هزینه تولید نسل بعدی خودروهای برقی خود را به نصف کاهش می‌دهدتسلا هزینه‌های ساخت نسل بعدی خودروهای خود را با استفاده از تکنیک‌های نوآورانه‌ی تولید و تأسیس از کارخانه‌های کوچک‌تر، تا ۵۰ درصد کاهش خواهد داد.
9
11 اسفند 01
دست زدن به سیستم دوربین داخل ون های آمازون
دوربین‌ داخل ون‌های آمازون همه‌چیز را ضبط می‌کند، حتی خاراندن ریش به‌وسیله رانندهیکی از رانندگان آمازون می‌گوید ون‌های تحویل بار این شرکت به دوربین داخلی مجهزند که روی همه‌ی حرکات راننده نظارت انجام می‌دهد.
3
9 اسفند 01
رقص ایلان ماسک Elon Musk با کت شلوار در کنار خودرو تسلا مشکی
با رشد ۱۰۰ درصدی سهام تسلا، ایلان ماسک بار دیگر ثروتمندترین فرد جهان شدبه‌لطف افزایش ارزش سهام تسلا، ایلان ماسک اکنون با سرمایه‌ی خالص ۱۸۷٫۱ میلیارد دلار، بالاتر از برنارد آرنو، ثروتمندترین فرد دنیا است.
26
9 اسفند 01
دو چراغ راهنمایی با چراغ سبز روشن
چراغ‌های راهنمایی ۴ رنگ؛ ایده پژوهشگران ایرانی برای کنترل ترافیک خودروهای خودرانگروهی از پژوهشگران دانشگاه کارولینای شمالی طرحی را پیشنهاد کرده‌اند که براساس آن، در آینده یک رنگ سفید به رنگ‌های چراغ راهنمایی اضافه خواهد شد.
12
8 اسفند 01
سیستم عامل هارمونی هواوی در خودرو
هواوی به‌جای ساخت خودرو، اکوسیستم خودروهای هوشمندش را به سایر شرکت‌ها ارائه می‌دهدمدیر اجرایی هواوی می‌گوید این شرکت درحال‌حاضر تصمیمی برای ساخت خودرو ندارد و به‌جای آن روی توسعه‌ی اکوسیستم خودروهای هوشمند تمرکز خواهد کرد.
1
5 اسفند 01
رندر خودرو برقی شیائومی
تصاویر جدید خودرو برقی شیائومی، ظاهر آن را از چند زاویه به‌ نمایش می‌گذارنددوربین‌های مخفی تصاویر جدیدی از خودرو سواری شیائومی ثبت کرده‌اند که ظاهر آن را از چند نما نشان می‌دهند.
19
1 اسفند 01
چند خودرو ماشین تسلا Tesla در رنگ های مختلف از نمای جلو روز روشن
آیا خودروهای برقی نوش‌داروی تغییرات اقلیمی‌اند؟خودروهای برقی با وعده‌ی کاهش آثار تغییرات اقلیمی از راه رسیدند، اما آیا در رسیدن به این دستاورد موفق بوده‌اند؟ تحلیلگران دیدگاه جالبی دارند.
11
30 بهمن 01
آزمایش اولین خودرو پرنده سرنیشن دار در ژاپن
اولین پرواز آزمایشی خودروی پرنده سرنشین‌دار ژاپن، آینده‌ای هیجان‌انگیز را نوید می‌دهدژاپن اولین آزمایش خودرو پرنده‌ی سرنشین‌دار را انجام داد و گامی مهم در مسیر گسترش این نوع وسایل نقلیه‌ی جذاب برداشت.
8
29 بهمن 01
ChatGPT در خودرو برقی تسلا
ChatGPT احتمالاً با خودروهای برقی تسلا نیز ادغام خواهد شدکارشناسان می‌گویند تسلا در آینده‌ی نزدیک از قابلیت‌های هوش مصنوعی ChatGPT در خودروهای الکتریکی خود استفاده خواهد کرد.
9
27 بهمن 01
بیل گیتس در مقابل تصویرهایی از خودروهای درون گاراژش
کالکشن جذاب خودروهای بیل گیتس؛ از تسلا تا خودروی ۳۴۰ هزار دلاری رولز رویسبیل گیتس نیز مانند میلیاردهای دیگر در کلکسیون خودروهای خود مواردی را جای داده که چشم هر طرفدار ماشینی را به خود جلب می‌کند.
10
12 بهمن 01
توییتر و ایلان ماسک
ایلان ماسک در دادگاه: سهام اسپیس‌ ایکس بودجه خصوصی‌سازی تسلا را تأمین می‌کرد!ایلان ماسک باردیگر در جایگاه شاهد حضور یافت تا از توییت‌های سال ۲۰۱۸ خود دفاع کند.
4
4 بهمن 01
ایلان ماسک Elon Musk با کت شلوار از نمای پشت در سایه
تبعات یک توییت کوتاه؛ دادگاه سرنوشت‌ساز ایلان ماسک در سان فرانسیسکو شروع شدایلان ماسک از امروز در دادگاه جدیدی که با محوریت وعده‌های گمراه‌کننده‌ی خصوصی‌سازی تسلا برگزار می‌شود، حضور پیدا می‌کند.
3
28 دی 01
فناوری Ready Upgrade هارمن
فراری از همکاری با شرکت هارمن برای ارائه سیستم اطلاعات و سرگرمی در خودروهای جاده‌ای و پیست خبر دادتیم مسابقات اتومبیل‌رانی اسکودریا فراری از همکاری چند‌ساله‌ی خود با هارمن اتوموتیو به‌عنوان شریک تیمی برای تیم فرمول ۱ خبر داد.
4
25 دی 01
خودرو برقی اینسپشن پژو Peugeot Inception از نمای جلو
از خودروی پرنده تا پژوی سایبرپانکی؛ نمایش آینده صنعت خودرو در CES 2023در این مقاله مروری بر بهترین خودروهای معرفی شده در نمایشگاه CES ۲۰۲۳ خواهیم داشت.
4
22 دی 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود