category-cover

اینترنت و شبکه - جدیدترین مقالات و اخبار

اخبار و مقالات مرتبط با شبکه و اینترنت و وب - با خواندن این مقالات در رابطه با قطعی اینترنت، اینترنت ملی، طرح صیانت اینترنت و اخبار مرتبط با این موضوعات میزان آگاهی خود را افزایش دهید.

19 دنبال کننده

آخرین مطالب

استوری اینستاگرام Instagra روی آیفون ناچ صفحه - اختصاصی زومیت
اینستاگرام نمایش تبلیغات را در بخش جست‌وجو شروع کرداینستاگرام در جدیدترین اقدام برای افزایش درآمد، تبلیغات جدیدی به بخش جست‌و‌جو اضافه کرده است.
6
3 روز پیش
لوگو توییتر روی گوشی هوشمند
توییتر تأیید دومرحله‌ای با پیامک را از یک فروردین پولی می‌کند؛ اکنون چه اقدامی انجام دهیم؟توییتر از فردا، ۱ فروردین ۱۴۰۲، ویژگی احراز هویت دوعاملی ازطریق پیامک را برای حساب‌های کاربری رایگان غیرفعال خواهد کرد.
2
5 روز پیش
استوری اینستاگرام Instagra روی آیفون ناچ صفحه - اختصاصی زومیت
اینستاگرام هدف اصلی خود را از دست داده و به پلتفرمی برای کسب درآمد تبدیل شده استبنیان‌گذار شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد این پلتفرم هدف اصلی خود را از دست داده است.
8
6 روز پیش
قطع اینترنت - اتصال وای فای کند فیلترینگ
اینترنت ماهواره‌ای موبایلی یک‌ قدم به واقعیت نزدیک‌تر شدکمیسیون فدرال ارتباطات قوانین جدیدی تصویب کرده است که به ارائه‌ی همگانی اینترنت ماهواره‌ای موبایلی ارتباط دارند.
32
6 روز پیش
گلکسی استور روی گوشی گلکسی S22 اولترا سامسونگ
گلکسی استور، فروشگاه اپلیکیشن سامسونگ، رفع فیلتر شدبراساس بررسی‌های زومیت، فروشگاه آنلاین گلکسی استور که دانلود اپلیکیشن را در گوشی‌های سامسونگ ممکن می‌کند، رفع فیلتر شده است.
58
7 روز پیش
لوگو توییتر / Twitter / توئیتر در روشنایی و سایه تاریک
ایلان ماسک توییتر را به بزرگ‌ترین سرویس مالی دنیا تبدیل می‌کند؟ایلان ماسک برنامه‌های بزرگی برای آینده‌ی توییتر دارد. شبکه‌ی اجتماعی متن‌محور احتمالاً به یکی از مهم‌ترین شرکت‌های حوزه‌ی مالی تبدیل خواهد شد.
8
7 روز پیش
لوگو اینستاگرام / Instagram در صفحه گوشی در دست چپ
تیک آبی اینستاگرام و فیسبوک پولی شد (به‌روزرسانی: در دسترس قرار گرفت)سرویس اشتراکی جدید Meta Verified که مخصوص اینستاگرام و فیسبوک است، دسترسی به تیک آبی را در ازای پرداخت ماهانه ۱۲ دلار ممکن می‌کند.
23
8 روز پیش
بینگ جدید
بینگ به گیمرها برای یافتن و ساختن مادهای جدید کمک می‌کندگیمرها در هفته‌های اخیر از چت‌بات مایکروسافت بینگ برای پیدا کردن و ساختن مادهای جدید استفاده کرده‌اند.
1
9 روز پیش
لوگو مایکروسافت بینگ / Microsoft Bing در پس زمینه مشکی
دسترسی عمومی به نسخه جدید مایکروسافت بینگ امکان‌پذیر شدبه‌نظر می‌رسد مایکروسافت با حذف فهرست انتظار بینگ، دسترسی عمومی به جدیدترین موتور جست‌و‌جوی خود را امکان‌پذیر کرده است.
35
10 روز پیش
آدرس سایت اینترنت استارلینک Starlink روی آیفون اپل iOS سافاری
رومینگ جهانی استارلینک در دسترس قرار گرفت؛ اینترنت ماهواره‌ای «در تقریباً تمامی نقاط دنیا»سرویس رومینگ جهانی استارلینک دسترسی به اینترنت را در تقریباً تمامی نقاط دنیا (شامل نقاط خارج از ناحیه‌ی پوشش‌دهی سرویس عادی) امکان‌پذیر می‌‌کند.
45
10 روز پیش
ابر متصل به لپ‌تاپ
انقلاب خفته فناوری؛ همه‌چیز درباره سرویس‌های ابریاین روزها ردپای فناوری ابری در تمام زمینه‌ها دیده می‌شود. برای آشنایی با سرویس‌های ابری در این مقاله با ما همراه باشید.
5
10 روز پیش
موتور جستجو مایکروسافت بینگ Microsoft Bing روی موبایل
مایکروسافت تأیید کرد: بینگ جدید از هوش مصنوعی پیشرفته GPT-4 استفاده می‌کندمایکروسافت پس از گمانه‌زنی‌های بسیار سرانجام تأیید کرده است که نسخه‌ی جدید موتور جست‌و‌جوی بینگ از هوش مصنوعی GPT-4 استفاده می‌کند.
27
11 روز پیش
دیش اینترنت ماهواره ای آمازون روی پشت بام
آمازون با رونمایی دیش‌های اینترنت ماهواره‌ای، رقابت با استارلینک را جدی‌تر کردآمازون سه دیش جدید رونمایی کرده است که در سال آینده‌ی میلادی دسترسی به اینترنت ماهواره‌ای اختصاصی این شرکت را امکان‌پذیر خواهند کرد.
12
11 روز پیش
مایکروسافت اج
مرورگر اج به هوش مصنوعی بینگ مجهز شد؛ خلاصه‌سازی مقالات و صفحات وب با یک کلیکجدیدترین نسخه‌ی اج منویی کناری به این مرورگر اضافه می‌کند که ازطریق آن می‌توانید مستقیماً به چت‌بات بینگ دسترسی پیدا کنید.
21
11 روز پیش
آدرس سایت اینترنت استارلینک Starlink روی آیفون اپل iOS سافاری
تماشا کنید: برای اتصال گوشی به اینترنت ماهواره‌ای آزاد آماده‌اید؟با فرا رسیدن نسل جدید مودم‌های موبایلی، در آینده‌ای نزدیک اکثر گوشی‌های هوشمند مستقیما به ماهواره‌ها متصل خواهند شد.
65
12 روز پیش
مقایسه موتور جستجوی بینگ و گوگل
بینگ دربرابر گوگل؛ آیا وقتش شده موتور جستجویمان را به بینگ تغییر دهیم؟گوگل پرجست‌و‌جوترین واژه در بینگ است. اکثر کاربران بلافاصله بینگ را به گوگل تغییر می‌دهند؛ اما آیا بینگ بعد از این همه سال هنوز حرفی برای گفتن ندارد؟
63
13 روز پیش
بینگ در برابر گوگل
تماشا کنید: آیا وقتش رسیده که از گوگل به بینگ مهاجرت کنیم؟گوگل یا بینگ؟ بهترین موتور جست‌و‌جوی حال حاضر دنیا کدام است؟ آیا بینگ پس از تجهیز به هوش مصنوعی، بهتر از گوگل ظاهر می‌شود؟
78
14 روز پیش
لوگو متا Meta از جنس یخ
متا شبکه اجتماعی غیرمتمرکز با ساختار مشابه توییتر می‌سازدمتا (مالک اینستاگرام، فیسبوک و واتساپ) مشغول کار روی شبکه‌ی اجتماعی متن‌محور جدیدی برای رقابت مستقیم با توییتر است.
2
16 روز پیش
والتر وایت مرد کچل عینکی در وسط بیایان آسمان نیمه ابری
والتر وایت سریال بریکینگ بد چه نظری درمورد گلکسی S23 اولترا دارد؟ پاسخ بینگ را بخوانیدموتور جست‌و‌جوی بینگ از زبان والتر وایت، شخصیت معروف سریال بریکینگ بد، درباره‌ی گلکسی S23 اولترا سخن گفته است.
42
16 روز پیش
نیم رخ استیو جابز / Steve Jobs هم بنیان گذار اپل / Apple نور آبی روی صورت
چه می‌شد اگر استیو جابز به‌جای بیل گیتس بنیان‌گذار مایکروسافت بود؟مایکروسافت، غول آمریکایی صنعت فناوری، بیل گیتس و پال آلن را به‌عنوان بنیان‌گذاران خود می‌شناسد. چه می‌شد اگر استیو جابز بنیان‌گذار مایکروسافت می‌بود؟
31
16 روز پیش
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود