استخدام در زومیت

استخدام در زومیت

اگر می‌خواهید در پرمخاطب‌ترین وب‌سایت فناوری ایران کار کنید، به زومیت بپیوندید!

 زومیت ماهانه پذیرای بیش از ۹ میلیون بازدیدکننده است و با بیش از ۵۰ میلیون بازدید ماهیانه، پرمخاطب‌ترین وب‌سایت فناوری فارسی زبان محسوب می‌شود.

گستره‌‌ی تیم زومیت به‌ وسعت ایران است و همین موضوع را باید یکی از دلایل موفقیت کار تیمی در زومیت دانست. ارتباط برمبنای تعامل و گفتمان، دوری از تصمیمات فردی و استفاده از خرد جمعی در کنار درک متقابل برای افزایش هرچه بیشتر بهره‌وری باعث شده تا اعضای تیم زومیت، چه نیروهای ثابت دفتری، چه نیروهای دورکار به‌راحتی در کنار هم برای یک هدف مشترک فعالیت کنند.البته تنها هدف زومیت، پیشبرد کارها و امور روزانه نیست؛ آموزش و یادگیری در زومیت اهمیت بسیاری دارد؛ به‌طوری‌که پیشرفت و آینده‌ی کاری اعضای تیم در گرو یادگیری و به‌کارگیری مهارت‌های تازه است. اعضای تیم زومیت با پشتکار فراوان و به‌کارگیری ایده‌های نوآورانه، همواره به دنبال اعتلای هرچه بیشتر مجموعه هستند.

ما همیشه به دنبال نیروهای توانمند و خلاق برای گسترش خانواده زومیت هستیم؛ پس اگر تمایل دارید به زومیت بپیوندید، می‌توانید فرصت‌های شغلی موجود در زومیت را از طریق لینک زیر مشاهده کنید:

اگر هم موقعیت شغلی موردنظرتان در صفحه بالا موجود نبود، رزومه خود را به همراه نام موقعیت شغلی موردنظرتان به آدرس job[at]zoomit.ir ارسال کنید.