category-cover

ارز دیجیتال؛ جدیدترین مطالب و اخبار

ارز دیجیتال یا رمزارز نوعی پول مجازی است که از فناوری رمزنگاری در طراحی آن استفاده شده و معمولاً به صورت غیرمتمرکز اداره می‌شود. رمزارزها می‌توانند مانند سایر ارزهای فیات (بدون پشتوانه) قابلیت مبادله، انجام تراکنش، خرید آنلاین و ... داشته باشند. بیت‌ کوین، اتریوم، لایت‌ کوین، بایت‌ کوین، بیت کوین کش، ریپل، مونرو، استلار، ورج و دیگر آلت کوین ها انواع رمز ارز هستند.

7 دنبال کننده

آخرین مطالب

بیت کوین
بهترین عملکرد هفتگی بیت کوین در چهار سال اخیر ثبت شد؛ پیش‌بینی قیمت ۴۵ هزار دلاریبیت کوین از بحران بانکی ایالات متحده نهایت استفاده را برده و قیمت این رمزارز به‌میزان قابل‌توجهی در هفته‌ی اخیر رشد کرده است.
3
14 ساعت پیش
ایردراپ توکن ARB بنیاد آربیتروم
بزرگ‌ترین ایردراپ کریپتو؛ کاربران نوروز را با ایردراپ توکن آربیتروم (ARB) آغاز خواهند کرد!آربیتروم به‌عنوان یکی از راهکارهای لایه‌ی دو، محبوبیت زیادی در جامعه رمزارزها دارد و ایردراپ بعدی توکن آن در ۲۳ مارس انجام خواهد شد.
0
2 روز پیش
آربیتروم چیست؟ راه‌حل لایه دو برای رفع مشکلات اتریوم + شرایط ایردراپآربیتروم برای حل دو مشکل بزرگ اتریوم یعنی کارمزد زیاد و سرعت تراکنش پایین ساخته شده است.
7
2 روز پیش
قیمت بیت کوین
ارزش بازار رمزارزها سطح یک تریلیون دلار را پس گرفت و حجم معاملات آتی افزایش یافتبه‌دنبال افزایش قیمت بیت کوین و صعود بازار رمزارزها، ارزش این بازار پس‌ از مدت‌ها بار دیگر سطح مهم یک تریلیون دلار را پس گرفت.
12
3 روز پیش
مایکروسافت اج
مایکروسافت احتمالاً کیف پول رمزارز مبتنی‌بر وب ۳ را با مرورگر اج ادغام می‌کندکیف پول وب ۳ مایکروسافت اج، امکان خرید و فروش رمزارز و سازماندهی NFT را دراختیار کاربران قرار خواهد داد.
4
3 روز پیش
سکه بیت کوین / Bitcoin از نمای نزدیک
«صنعت سست‌بنیاد کریپتو در حال فروپاشی است»یک استاد اقتصاد در دانشگاه نیویورک به‌شدت علیه بیت کوین و رمزارزها موضع گرفته و گفته صنعت کریپتو در حال فروپاشی است.
32
4 روز پیش
رشد بیت کوین
صعود طوفانی بیت کوین ادامه دارد؛ عبور از سطح مهم ۲۵ هزار دلار پس از هفت ماهارزش هر واحد بیت کوین پس‌ از ماه‌ها روند نزولی اکنون بار دیگر به سطح ۲۵ هزار دلار رسیده است.
7
6 روز پیش
لوگو بایننس / Binance صرافی رمزارز ارز دیجیتال در جلسه کنفرانس مردم
ضربه یک میلیارد دلاری صرافی بایننس به خرس‌های بازار کریپتوصرافی بایننس با تبدیل یک میلیارد دلار از دارایی‌اش به رمزارزهای سنتی مثل بیت کوین، باعث رشد بازار کریپتو شد.
0
7 روز پیش
فریلنسر با درآمد رمزارزی
معرفی بهترین وب‌سایت‌های فریلنسری که دستمزد را با رمزارز پرداخت می‌کننددر این مقاله بهترین سایت‌های فریلنسرینگ را به شما معرفی می‌کنیم که می‌توانید درآمد خود را از آن‌ها به‌صورت رمزارز دریافت کنید.
1
7 روز پیش
بیت کوین / Bitcoin / بیتکوین درحال آتش گرفتن طرح گرافیکی
آتش‌بازی بازار کریپتو پس از ورشکستگی بانک‌های آمریکاییهم‌زمان با ورشکستگی چند بانک آمریکایی و توقف معاملات بسیاری از بانک‌های دیگر، ارزش بیت کوین و سایر رمزارزها رشد کرد.
16
7 روز پیش
هک شدن پلتفرم رمزارز Eurler finance
بزرگ‌ترین هک سال ۲۰۲۳ رمزارزها ۱۹۵ میلیون از دارایی‌های Euler Finance را به باد داددر حمله‌ی هکرها به پلتفرم وام‌دهی Euler Finance، صدها میلیون دلار استیبل‌کوین غیرمتمرکز و توکن‌های ERC-20 به‌سرقت رفته است.
2
7 روز پیش
استیبل کوین USDC
نجات بانک سیلیکون ولی و بازار رمزارزها؛ قیمت بیت کوین در ۲۴ ساعت ۱۰ درصد افزایش یافتدولت ایالات‌ متحده با همکاری فدرال رزرو، اقداماتی برای نجات بانک سیلیکون ولی (SVB) انجام داده است که باعث رشد درخورتوجه ارزش بازار رمزارزها شد.
0
8 روز پیش
سقوط قیمت بیت کوین
معامله‌گران رمزارز با سقوط ارزش بیت کوین فقط در ۲۴ ساعت ۲۰۲ میلیون‌ دلار ضرر کردندبه‌دلیل ریزش اخیر ارزش بازار رمزارزها، معامله‌گران بازارهای فیوچرز فقط در ۲۴ ساعت ۲۰۲ میلیون‌ دلار سرمایه از دست داده‌اند.
7
9 روز پیش
مرد ناراحت در برابر لپ تاپ پشت میز
اشتباه دو میلیون دلاری؛ سرمایه‌گذار بازار کریپتو با یک خطای کوچک متحمل ضرر مالی سنگین شدیکی از هولدرهای USDC در واکنش به دی‌پگ‌شدن این استیبل‌کوین تصمیم گرفت دارایی خود را به تتر تبدیل کند، اما یک خطای کوچک دو میلیون دلار به او ضرر زد.
11
10 روز پیش
استیبل کوین USDC
شوک بزرگ در بازار رمزارزها؛ کاهش شدید ارزش استیبل کوین USDC بازار را به کما برد!کاهش ارزش استیبل کوین USDC نسبت‌به دلار آمریکا، احتمالاً شوک بزرگ بعدی به دنیای رمزارزها است.
3
10 روز پیش
لوگو بیت کوین / Bitcoin به رنگ آبی طرح گرافیکی
با افت قیمت بیت کوین، ۷۰ میلیارد دلار از ارزش بازار کریپتو یک‌شبه از بین رفتقیمت بیت کوین و سایر رمزارزها در نتیجه‌ی دو عامل مهم کاهش یافته و همزمان ارزش بازار کریپتو بیش‌از ۷۰ میلیارد دلار پایین آمده است.
5
10 روز پیش
توکن هوش مصنوعی
رقابت‌طلبی ایلان ماسک باعث رشد رمزارزهای مرتبط با هوش مصنوعی شده استظاهراً تصمیم ایلان ماسک برای ساخت رقیب ChatGPT، باعث رشد توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی در دنیای رمزارزها شده است.
0
15 روز پیش
طرح گرافیکی بیت کوین / Bitcoin لوگو بیتکوین
اکثر حامیان بلاک چین حتی از بیت کوین استفاده نکرده‌اندطبق گزارشی جدید، به‌نظر می‌رسد بیشتر افرادی که از بلاک چین حمایت می‌کنند تا کنون حتی از بیت کوین استفاده نکرده‌اند.
6
16 روز پیش
بیت کوین
تعداد کیف‌پول‌های حاوی حداقل یک واحد بیت کوین به‌زودی به یک میلیون عدد می‌رسداگر تعداد کیف‌پول‌هایی که حداقل یک واحد بیت کوین در آن‌ها وجود دارد به رقم یک میلیون نفر برسد چه تأثیری روی قیمت این رمزارز خواهد داشت؟
3
18 روز پیش
NFT APE
گیمر ۱۸ ساله یک NFT در مسابقات برنده شد و آن را با قیمت ۱٫۶ میلیون‌ دلار فروختجوانی ۱۸ ساله که NFT اسرارآمیزی را در مسابقه‌ای آنلاین برنده شده بود، آن را با قیمت ۱۰۰۰ اتر (حدود ۱٫۶ میلیون دلار) فروخت.
9
19 روز پیش
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود