brand-cover

واتساپ؛ جدیدترین اخبار و مقالات آموزشی

واتساپ / WhatsApp یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های پیام‌رسان است که برای ارسال رایگان پیام متنی و برقراری تماس صوتی و تصویری استفاده می‌شود. فیسبوک در سال ۲۰۱۴ این اپلیکیشن را به مبلغ ۱۹.۳ میلیارد دلار خرید. در این صفحه می توانید آرشیوی جامع از اخبار و مقالات آموزشی مربوط به واتس اپ را بخوانید.

3 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

آیکون لوگو تلگرام Telegram در صفحه اصلی اپلیکیشن
تلگرام باز هم واتساپ را به تمسخر گرفتحساب توییتری پیام‌رسان تلگرام به‌طور غیرمستقیم گفته که مالکیت متا (فیسبوک سابق) باعث می‌شود واتساپ پیام‌رسانی ترسناک باشد.
30
4 روز پیش
بکاپ واتساپ ؛ نحوه پشتبیان گیری از چت، فایل ها و تمام داده های واتساپ در اندرویدچت‌های واتساپ فقط در حافظه گوشی ذخیره شده و اگر پاک شوند دیگر نمی‌توان به آن‌ دسترسی داشت. در این مطلب روش‌های بکاپ گرفتن از واتساپ را شرح خواهیم ...
8
9 روز پیش
آیکون لوگو واتساپ WhatsApp واتس اپ در آیفون با ذره بین
واتساپ در واکنش به لایحه پرحاشیه بریتانیا تهدید کرد که از این کشور خارج می‌شودواتساپ گفته است در صورت تصویب لایحه‌ی امنیت آنلاین بریتانیا، به‌جای کاهش امنیت پیام‌های کاربر، ترجیح می‌دهد که بازار این کشور را ترک کند.
26
13 روز پیش
واتساپ
واتساپ شرایط استفاده از خدمات خود را برای کاربران اتحادیه اروپا آسان‌تر می‌کندواتساپ چگونگی تأثیر به‌روزرسانی قوانین حریم خصوصی خود بر کاربران اتحادیه‌ی اروپا را مشخص خواهد کرد و افراد می‌توانند با این تغییرات موافقت نکنند.
3
16 روز پیش
استیکر واتساپ
اکنون می‌توانید در واتساپ، عکس‌ها را با یک ضربه به استیکر تبدیل کنیدبه‌روزرسانی جدید واتساپ به شما اجازه می‌دهد تصاویر موردنظر خود را به‌طور مستقیم و با یک ضربه به استیکر تبدیل کنید.
20
20 روز پیش
قابلیت خبرنامه واتساپ
واتساپ احتمالاً ویژگی خبرنامه را به خدمات خود اضافه می‌کندبه‌نظر می‌رسد واتساپ قصد دارد به حوزه‌ی خبرنامه‌ها ورود کند و قابلیت‌هایی برای استفاده از این ویژگی دراختیار کاربران قرار دهد.
2
3 اسفند 01
آیکون اپلیکیشن های مختلف در صفحه گوشی کنار یکدیگر
پاسخ تلگرام به ادعاهای واتساپ؛ مقاله وایرد حداقل ۹ خطا داردتلگرام با انتشار متنی در فضای مجازی و اشاره به ۹ خطا در مقاله وایرد، به ادعاهای مربوط به امنیت پایین پیام‌رسان خود پاسخ داد.
10
28 بهمن 01
قابلیت استفاده از آواتار متا در واتساپ
به‌روزرسانی واتساپ اندروید با امکان ارسال ۱۰۰ عکس همزمان و استفاده از آواتار متا منتشر شدواتساپ نسخه‌ی جدیدی برای کاربران اندروید منتشر کرده است که امکاناتی مثل استفاده از آواتار متا و توضیحات طولانی‌تر برای گروه‌ها را ارائه می‌دهد.
7
27 بهمن 01
آیکون واتساپ / WhatsApp / واتس اپ نسخه iOS روی آیفون
حمله مدیر واتساپ به تلگرام: مقام‌های روسیه به چت‌ها دسترسی دارندمدیر واتساپ اعتقاد دارد که تلگرام امنیت ندارد. او برای اثبات ادعای خود، به مقاله‌ای جنجالی با محوریت دسترسی مقام‌های روسیه به چت‌های تلگرام اشاره ...
29
25 بهمن 01
صفحه تنظیمات واتساپ / WhatsApp روی آیفون iOS
واتساپ با این قابلیت جدید به جنگ تلگرام می‌رودنسخه‌ی بتای واتساپ در آیفون میزبان قابلیتی برای تبدیل پیام‌های صوتی به متن شده است. تلگرام همین حالا چنین قابلیتی دارد.
23
21 بهمن 01
روزنه امنیتی واتساپ
اکنون می‌توانید یادداشت‌های صوتی را به‌عنوان وضعیت واتساپ خود قرار دهیدپیام‌رسان واتساپ به کاربران خود اجازه می‌دهد یادداشت‌های صوتی را به‌عنوان به‌روزرسانی‌های وضعیت حساب خود آپلود کنند.
3
18 بهمن 01
آیکون واتساپ با 4 نوتیفیکیشن از نمای نزدیک / WhatsApp
جریمه یک میلیون دلاری به خاطر استفاده از واتساپ!یک شرکت سرمایه‌گذاری آمریکایی، کارمندانی را که برای ارتباط سازمانی از پیام‌رسان‌های شخصی مثل واتساپ استفاده کرده‌اند با جریمه‌ی سنگینی روبه‌رو کرد.
16
7 بهمن 01
WhatsApp
به‌زودی می‌توانید در واتساپ، عکس‌ها را با کیفیت اصلی ارسال کنیدکاربران واتساپ به‌زودی می‌توانند کیفیت تصاویر ارسالی را در این پیام‌رسان بین سه‌حالت کیفیت بالا، خودکار و کم‌حجم انتخاب کنند.
16
30 دی 01
آیکون واتساپ / WhatsApp / واتس اپ نسخه iOS روی آیفون
واتساپ به‌دلیل نقض حریم خصوصی ۵٫۵ میلیون یورو جریمه شداتحادیه‌ی اروپا در‌ادامه‌ی سخت‌گیری‌هایش به متا، جریمه‌ای ۵٫۵ میلیون یورویی برای پیام‌رسان واتساپ در نظر گرفته است.
7
29 دی 01
آیکون واتساپ با 4 نوتیفیکیشن از نمای نزدیک / WhatsApp
واتساپ امکان بلاک کردن مخاطبان را فقط با یک ضربه فراهم می‌کندنسخه‌ی آزمایشی جدید واتساپ امکان مسدودسازی مخاطبان را فقط با یک ضربه ازطریق پنل اعلان‌ها فراهم کرد.
8
25 دی 01
بج پیام دریافتی در واتساپ
امکان انتقال چت‌های نسخه اندروید واتساپ بدون نیاز به گوگل‌درایو احتمالاً به‌زودی فعال می‌شودبه‌زودی می‌توانید چت‌های واتساپ خود را در گوشی‌های اندروید بدون نیاز به ایجاد نسخه‌ی پشتیبان در گوگل درایو، به دستگاه‌های دیگر انتقال دهید.
6
17 دی 01
آیکون واتساپ با 4 نوتیفیکیشن از نمای نزدیک / WhatsApp
پشتیبانی از پروکسی به واتساپ اضافه شدواتساپ ازاین‌پس دور زدن محدودیت‌های اینترنت را از طریق پروکسی امکان‌پذیر می‌کند. تلگرام مدت‌ها است چنین قابلیتی ارائه می‌دهد.
65
16 دی 01
GBWhatsApp
جی بی واتساپ چیست و چه فرقی با واتس اپ معمولی دارد؟GBWhatsApp شبیه‌سازی از واتساپ است که قابلیت‌های بیشتری درمقایسه‌با نسخه‌ی اصلی ارائه می‌دهد؛ اما درباره‌ی امنیت استفاده از آن دغدغه‌هایی وجود دارد.
17
11 دی 01
لوگو واتساپ / WhatsApp سبز گوشی در دست یک فرد
واتساپ به‌زودی به پشتیبانی از بسیاری گوشی‌های قدیمی پایان می‌دهدواتساپ به‌زودی روی بسیاری از گوشی‌های هوشمند قدیمی کار نخواهد کرد و دارندگان این دستگاه‌ها دیگر نمی‌توانند از این پیام‌رسان محبوب استفاده کنند.
28
4 دی 01
whatsapppoll
واتساپ بازیابی پیام‌های حذف‌شده را به‌طور محدود امکان‌پذیر کردقابلیت جدید واتساپ تا پنج ثانیه به کاربر امکان می‌دهد پیام‌هایی که ازطریق گزینه‌ی Delete for Me حذف کرده، بازیابی کند.
5
29 آذر 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود