موتورولا سال آینده دوازده Moto Mod جدید عرضه می‌‌کند

موتورولا سال آینده دوازده Moto Mod جدید عرضه می‌‌کند

ظاهرا موتورولا برنامه‌ای جدی برای عرضه‌ی ماژول‌های مخصوص خود به نام Moto Mod در سال ۲۰۱۷ دارد.

موتورولا موتو زد در زمان عرضه، تحسین‌ زیادی از سوی کاربران و منتقدان دریافت کرد. این گوشی در صورت ادامه‌ی موفقیت و پشتیبانی کافی، می‌‌تواند شروع‌کننده‌ی دوران جذاب گوشی‌های ماژولار باشد. اولین سؤال منتقدان و کاربران در زمان عرضه‌ی Moto Z، همین پشتیانی و عرضه‌ی مادهای مناسب برای آن بود.

خبرهای اخیر حاکی از آن است که موتورولا برنامه‌ای جدی برای عرضه‌ی مادها یا ماژول‌های متنوع برای این گوشی دارد. آخرین اطلاعات حکایت از عرضه ۱۲ ماد جدید در سال ۲۰۱۷ دارد. جان تواناز (John Touvannas) مدیر بخش Moto Mod لنوو، اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرده است این شرکت به‌طور قطع قصد دارد در سال آینده تعداد بیشتری ماژول نسبت به سال جاری تولید و عرضه کند.

عرضه‌ی ۱۲ ماد جدید، تنها خبر موتورولا در مورد ماژول‌های موتو زد نیست. لنوو، شرکت مالک موتورولا قصد دارد در ماه ژانویه کمپینی اجرا کند که شرکت‌ها و افراد متفرقه بتوانند طرح‌های خود برای ماژول‌های Moto Z را ارائه دهند. برندگان این کمپین، امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای عرضه‌ی ماژول خود را از لنوو دریافت خواهند کرد.

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا موتو زد با مادهای جدید، می‌تواند انقلاب ماژولار را به‌خوبی در صنعت تلفن‌های همراه هوشمند اجرا کند؟


منبع mobilesyrup

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید