دانلود فایل های SoundCloud با اپلیکیشن Soundload - زوم‌اپ

دانلود فایل های SoundCloud با اپلیکیشن Soundload - زوم‌اپ

Soundload اپلیکیشنی کاربردی برای اندروید است که به کمک آن می‌توانید آهنگ های موجود در SoundCloud یکی از بزرگ‌ترین وب‌سایت‌های اشتراک‌گذاری موسیقی را دانلود کنید. با زوم‌اپ همراه باشید.

در SoundCloud کاربران عادی و موزیسین‌های بسیاری از جمله افراد ایرانی حضور دارند و به اشتراک فایل‌های صوتی خود مانند موسیقی، پادکست و ... می‌پردازند. اگر به دنبال مرجعی هستید که هر آهنگی که فکرش را کنید در آن وجود داشته باشد، SoundCloud بهترین انتخاب ممکن برای شما خواهد بود. همانقدر که یوتیوب در زمینه‌ی ویدیوها محبوب و بزرگ است، SoundCloud نیز چنین جایگاهی را در بین فایل‌های صوتی دارد؛ به‌طوری‌که نسخه‌ی اندرویدی آن بیش از ۱۰۰ میلیون دانلود تنها در پلی‌استور گوگل کسب کرده است. SoundCloud نیز سیاستی مانند یوتیوب در پیش گرفته است؛ به این معنا که شما امکان دانلود فایل‌های صوتی را ندارید و تنها می‌توانید به آن‌ها گوش کنید. Soundload اپلیکیشنی جانبی برای SoundCloud است که توسط آن قادر خواهید بود تا تمام فایل‌های صوتی که به‌صورت رایگان در این سرویس منتشر شده‌اند را با چند لمس دانلود کنید. این برنامه به‌صورت یک اپلیکیشن کمکی در کنار SoundCloud نصب می‌شود که در ادامه می‌توانید با نحوه‌ی دانلود آهنگ‌ها توسط آن آشنا شوید.

کارکرد Soundload به این صورت است که به عنوان یک Downloader روی گوشی نصب می‌شود و برای آنکه فایل‌های صوتی مورد نظرتان را از SoundCloud دانلود کنید کافی است تا زمانی که در صفحه‌ی فایل مورد نظر هستید، آن را Share کرده و اپلیکیشن Soundload را برای اشتراک‌گذاری انتخاب کنید. بعد از انجام اینکار اپلیکیشن Soundload اجرا خواهد شد و به‌طور خودکار اقدام به شناسایی لینک دانلود می‌کند. در عرض چند ثانیه گزینه‌ی دانلود در اختیارتان قرار خواهد گرفت و می‌توانید با لمس آن، به دانلود فایل مورد نظر بپردازید. خوشبختانه در Soundload با هیچ محدودیتی مواجه نخواهید شد و فارغ از حجم یا مدت زمان فایل مورد نظر می‌توانید آن را به‌صورت رایگان دانلود کنید. بدیهی است که آهنگ‌ها و موسیقی‌های پولی موجود در SoundCloud قابل دانلود نخواهند بود.

Soundload دارای بیش از ده هزار دانلود در پلی‌استور گوگل است و با حجم ۵ مگابایت منتشر شده است. برای دانلود این برنامه می‌توانید از لینک زیر استفاده کنید.

نکات مثبت

  • امکان دانلود مستقیم از SoundCloud
  • دانلود آهنگ‌ها توسط اشتراک‌گذاری آن‌ها
  • عملکرد صحیح و بدون خطای برنامه در تبدیل لینک‌ها

نکات منفی

  • نکته‌ی منفی خاصی ندارد.
دانلود اپلیکیشن
منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده