ادوبی فناوری ایجاد ویدئوهای عمودی را به نمایش گذاشت

ادوبی فناوری ایجاد ویدئوهای عمودی را به نمایش گذاشت

مُبلغ اصلی ادوبی در کنفرانس اینتل با حضور در صحنه، فناوری ایجاد ویدئوهای عمودی ادوبی که مبتنی‌بر هوش مصنوعی است را به نمایش گذاشت.

اینتل مفرح‌ترین بخش از کنفرانس مطبوعاتی خود طی رویداد CES 2020 را مدیون جیسون لِوین، مُبلغ اصلی و جهانی مجموعه اپلکیشن‌ها و خدمات Creative Cloud ادوبی و موهای سر افسانه‌ای او است. معاون اجرایی تیم آبی، گرگوری برایانت، گفت هر از گاهی این سؤال پیش می‌آید که چرا هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی در کامپیوتر عناصر مهمی هستند. سپس لوین را روی صحنه آورد تا نوع تجربیات خلاقانه که هوش مصنوعی مجتمع در پردازنده‌های سری آیس‌لیک (Ice Lake) برای خالقان محتوا فراهم می‌کند را نشان دهد که البته او این کار را با خودنمایی بسیار انجام داد.

مبلغ ادوبی نشان داد که پاک‌کردن پس‌زمینه و انتخاب اشیاء با بهره‌گیری از ترکیب قدرت موتور هوش مصنوعی Sensi ادوبی و تراشه‌های اینتل چقدر آسان است. او همچنین فناوری ایجاد ویدئوهای عمودی فوری ادوبی را نشان داد که مبتنی‌بر هوش مصنوعی بوده و می‌توان ویدئوهای افقی را به انواع عمودی تبدیل کرد. با این فناوری نه‌تنها می‌توان ویدئوها را برش داد، بلکه این قابلیت به کاربر امکان می‌دهد که سوژه‌ای را دنبال کرده و روی آن متمرکز شود. درنتیجه سازندگان یا ویرایش‌کنندگان محتوا نیازی به ویرایش دستی ویدئوها برای اسنپ‌چت و عناصر اولیه‌ی شبکه‌های اجتماعی موبایلی مانند استوری‌های اینستاگرام نخواهند داشت.

اینتل در کنفرانس یادشده، اولین کارت گرافیک مجزا و تبلت تاشونده‌ی ۱۷ اینچی خود را به نمایش گذاشت، اما معرفی این محصولات به اندازه‌ی آنچه در ادامه خواهید دید، سرگرم‌کننده نبود.

منبع engadget
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده