brand-cover

اینستاگرام؛ اخبار و مقالات آموزشی

آخرین اخبار درباره تغییرات و امکانات جدید اینستاگرام و هم‌چنین ترفند ها و مقاله‌های آموزشی اینستاگرامی را در این صفحه بخوانید. شما می‌توانید با دنبال کردن این صفحه از جدیدترین اخبار مرتبط با اینستاگرام به محض انتشار مطلع شوید.

7 دنبال کننده

آخرین مطالب

استوری اینستاگرام Instagra روی آیفون ناچ صفحه - اختصاصی زومیت
اینستاگرام نمایش تبلیغات را در بخش جست‌وجو شروع کرداینستاگرام در جدیدترین اقدام برای افزایش درآمد، تبلیغات جدیدی به بخش جست‌و‌جو اضافه کرده است.
6
5 روز پیش
استوری اینستاگرام Instagra روی آیفون ناچ صفحه - اختصاصی زومیت
اینستاگرام هدف اصلی خود را از دست داده و به پلتفرمی برای کسب درآمد تبدیل شده استبنیان‌گذار شبکه‌ی اجتماعی اینستاگرام در مصاحبه‌ی اخیر خود اعلام کرد این پلتفرم هدف اصلی خود را از دست داده است.
8
7 روز پیش
لوگو اینستاگرام / Instagram در صفحه گوشی در دست چپ
تیک آبی اینستاگرام و فیسبوک پولی شد (به‌روزرسانی: در دسترس قرار گرفت)سرویس اشتراکی جدید Meta Verified که مخصوص اینستاگرام و فیسبوک است، دسترسی به تیک آبی را در ازای پرداخت ماهانه ۱۲ دلار ممکن می‌کند.
23
10 روز پیش
اینستاگرام زومیت
این سرویس جدید، حذف تصاویر غیراخلاقی نوجوانان را از اینستاگرام امکان‌پذیر می‌کندمتا (مالک اینستاگرام) به‌همراه چند شرکت دیگر پلتفرم جدیدی توسعه داده است که از طریق آن می‌توان تصاویر غیراخلاقی افراد زیر سن قانونی را حذف کرد.
2
یک ماه پیش
استوری اینستاگرام Instagra روی آیفون ناچ صفحه - اختصاصی زومیت
متا کانال‌های تلگرام را در اینستاگرام کپی کرداینستاگرام رسما میزبان کانال شد. کانال‌های این شبکه‌ی اجتماعی عملکردی مشابه تلگرام دارند و ارسال پست‌های متنی و تصویری را امکان‌پذیر می‌کنند.
18
28 بهمن 01
استوری اینستاگرام Instagra روی آیفون ناچ صفحه - اختصاصی زومیت
تیک آبی اینستاگرام پولی می‌شود؟کد منبع اینستاگرام حاوی عبارت «نشان آبی پولی» است. احتمالاً این شبکه‌ی اجتماعی همچون توییتر به کسب درآمد از تیک آبی فکر می‌کند.
18
14 بهمن 01
گوشی در دست کاربر و اپلیکیشن اینستاگرام در حال اجرا
آموزش تصویری انتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگرانتقال اکانت اینستاگرام به گوشی دیگر با طی مراحلی ساده امکان‌پذیر است. شما می‌توانید هم‌زمان با چند گوشی از یک حساب اینستاگرام استفاده کنید.
4
2 بهمن 01
گوشی اندروید درحال اجرای اینستاگرام / Instagram در دست چپ کاربر
اینستاگرام پنهان‌کردن پست بر‌اساس کلیدواژه را امکان‌پذیر کرداینستاگرام میزبان دو قابلیت جدید شده است که یکی از آن‌ها پنهان‌کردن پست‌های فید را بر‌اساس کلیدواژه امکان‌پذیر می‌کند.
4
29 دی 01
صفحه هوم فید اینستاگرام از نمای نزدیک
اینستاگرام برای رقابت با توییتر، ارسال پست‌های متنی را ممکن می‌کندظاهرا اینستاگرام در حال کار روی قابلیت Text Mode برای ارسال پست متنی است. این پست‌ها تفاوتی مهم با پست‌های متنی توییتر خواهند داشت.
7
24 دی 01
کسب و کار اینستاگرامی
اصول کپشن نویسی حرفه‌ای اینستاگرامپست‌های خیره‌کننده‌ در اینستاگرام بدون تلاش برای دیده‌شدن آن‌ها، فرصت مطرح شدن را از بین می‌برد؛ یکی از راهکارها در این زمینه نوشتن کپشن مناسب است.
5
21 دی 01
چهره ناراحت مارک زاکربرگ / Mark Zuckerberg مدیرعامل متا از نمای نزدیک
متا سال جدید میلادی را با جریمه ۴۱۰ میلیون دلاری شروع کرداتحادیه‌ی اروپا متا را به‌دلیل سیاست‌های فیسبوک و اینستاگرام، ۴۱۰ میلیون دلار جریمه کرده است. این جریمه روی نمایش تبلیغات هدفمند تمرکز دارد.
3
16 دی 01
صفحه لپ تاپی که جلوی پس زمینه ای قرار دارد و در آن اینستاگرام زومیت دیده می شود
آموزش ورود به اینستاگرام از طریق سایتیکی از روش‌های ورود و اشتراک گذاری پست در حساب کاربری اینستاگرام، استفاده از نسخه‌ی وب آن است که در این مقاله نحوه کار با آن آموزش داده می‌شود.
11
13 دی 01
صفحه هوم فید اینستاگرام از نمای نزدیک
استفاده از فونت نستعلیق برای اینستاگرام در اندروید و آیفوناستفاده از فونت نستعلیق در اینستاگرام، تنوع پست‌ها را بالا می‌برد و به دیده شدن صفحه‌ی شما کمک می‌کند.
4
12 دی 01
اینستاگرام زومیت
چگونه بلاک لایک اینستاگرام را رفع کنیم؟اینستاگرام فعالیت‌هایی مثل لایک و کامنت را برای برخی از حساب‌ها محدود می‌کند. چگونه می‌توانیم بلاک لایک اینستاگرام را برداریم؟
6
9 دی 01
اینستاگرام زومیت
آموزش تغییر فونت فارسی در بایو، کپشن و استوری اینستاگرامدر بخش‌های مختلف اینستاگرام، فونت فارسی را با انجام چند مرحله به‌سادگی می‌توان تغییر داد. این کار تأثیر مثبت روی بازدهی پیج می‌گذارد.
4
1 دی 01
لحظه بالا بردن جام جهانی قطر ۲۰۲۲ توسط لیونل مسی
لیونل مسی رکورد پرلایک‌ترین پست اینستاگرام را شکستلیونل مسی که به عقیده‌ی خیلی‌ها بهترین فوتبالیست تاریخ است، ازاین‌پس رکورد پرلایک‌ترین پست اینستاگرام را نیز در اختیار دارد.
30
30 آذر 01
ابزار جدید اینستاگرام بازیابی حساب‌های هک‌شده را ساده‌تر می‌کندابزار جدید اینستاگرام به کاربران امکان می‌دهد درخواست بازیابی حساب‌های هک‌شده را ثبت کنند. اینستاگرام همچنین روش جدیدی برای تأیید هویت به‌منظور ورود ...
0
25 آذر 01
اینستاگرام با افزودن ویژگی Notes به رقابت اولیه با توییتر می‌روداینستاگرام ویژگی Notes را دردسترس عموم کاربران قرار داد و ویژگی‌های جدید Candid Story و Group Profile و Collaborative Collections را نیز آزمایش ...
0
23 آذر 01
آموزش اینستاگرام؛ صفر تا صد به زبان سادهاینستاگرام با بیش از دومیلیارد کاربر ماهانه‌ی فعال، یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیا است و با قابلیت‌های متنوع، روز‌به‌روز بر تعداد کاربرانش ...
191
29 آبان 01
جام جهانی ۲۰۲۲ فوتبال؛ اینستاگرام و فیسبوک علیه توهین و نفرت‌پراکنی اقدام می‌کننداینستاگرام و فیسبوک در آستانه‌ی آغاز جام جهانی فوتبال از اقدام علیه سخنان نفرت‌آمیز خبر داده‌اند تا جلوی توهین به فوتبالیست‌ها گرفته شود.
0
27 آبان 01
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود