زوم‌کست: چه انتظاراتی از رویداد Spring Loaded اپل داریم؟

زوم‌کست: چه انتظاراتی از رویداد Spring Loaded اپل داریم؟

رویداد بهاره‌ی Spring Loaded اپل در آخرین روز فروردین امسال برگزار خواهد شد. به‌نظر می‌رسد دعوت‌نامه‌ی رویداد Spring Loaded احتمالا به مدل جدید آیپد و اپل پنسل اشاره می‌کند. 

اپل در روز‌های گذشته، با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد رویداد بعدی‌اش را ۲۰ آوریل ۲۰۲۱ (۳۱ فروردین ۱۴۰۰) ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار می‌کند. شعار دعوت‌نامه‌ی رویداد بعدی اپل Spring Loaded است.

دعوت‌نامه‌های اپل همواره شامل نکاتی مخفی هستند و قطعا می‌توان نکاتی از دعوت‌نامه‌ی رویداد جدید هم کشف کرد. لوگو پیچ‌و‌تاب‌دار اپل و شعار Spring Loaded ممکن است به معرفی مدل جدید قلم لمسی شرکت کوپرتینویی، یعنی اپل پنسل اشاره کنند و شاید هم مدل جدید اپل پنسل دکمه داشته باشد.

زمان‌بندی برگزاری Spring Loaded اپل به‌گونه‌ای است که احتمال معرفی مدل جدید آیپد پرو را در این رویداد افزایش می‌دهد. انتظار می‌رود طراحی آیپد پرو ۱۱ اینچی و آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی جدید اپل مشابه مدل‌های سال گذشته باشد و بنابر برخی شایعه‌ها، مدل ۱۲٫۹ اینچی قرار است به نخستین تبلت اپل با صفحه‌نمایش مینی LED تبدیل شود.

دیگر شایعه‌های منتسب به آیپد پرو 2021 بهره‌مندی این تبلت از پردازنده‌ی سریع‌تر و هم‌قدرت با پردازنده‌ی M1 به‌کاررفته در مک‌های جدید و درگاه‌های USB-C ارتقایافته و دوربین بهتر را شامل می‌شود.

درادامه همراه باشید تا در گفت‌وگویی از انتظاراتمان برای مراسم به شما بیشتر بگوییم.


تماشا در یوتیوب | تماشا در IGTV


ردیاب هوشمند ایرتگز یکی دیگر از محصولاتی است که احتمال حضورش در مراسم Spring Loaded اپل وجود دارد و از مدت‌ها پیش، شایعه‌هایی درباره‌ی آن شنیده‌ایم. ایرتگز به رقیب جدی ردیاب‌های تایل تبدیل خواهد شد و احتمالا از فناوری باند فوق‌وسیع بهره‌مند خواهد بود.

طبق شایعه‌ها، اپل قصد دارد در سال ۲۰۲۱ مدل جدید کامپیوترهای سری آی مک را با پردازنده‌های اختصاصی به‌جای پردازنده‌ی اینتل معرفی کند. گفته می‌شود آی مک جدید حاشیه‌ی کمتری در اطراف صفحه‌نمایش دارد و طراحی‌اش مشابه مانیتور Pro Display XDR است.

محصول مهم دیگر اپل ایرپادز است. گفته می‌شود مدل جدید این هدفون تمام‌بی‌سیم توگوشیِ بسیار محبوب در راه است و احتمالا در نیمه‌ی اول سال جاری میلادی به بازار عرضه می‌شود. 

سه‌شنبه ۳۱ فروردین از ساعت ۲۱:۰۰ با پوشش زنده‌ی ویدیوئی زومیت از مراسم Spring Loaded همراه باشید.

دیدگاه شما درباره‌ی مراسم پیش ‌روی اپل چیست؟

منبع زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده