می بند 4 شیائومی در کمتر از ده روز فروش میلیونی را تجربه کرد

می بند 4 شیائومی در کمتر از ده روز فروش میلیونی را تجربه کرد

سری جدید دست‌بندهای مبتنی‌بر سلامت شیائومی با استقبال فوق‌العاده‌ی مشتری‌های چینی مواجه شده است.

شیائومی اوایل ماه جاری میلادی دست‌بند سری می بند ۴ را با صفحه‌ی رنگی و قابلیت‌های بسیار بیشتر نسبت به سری‌های قبل وارد بازار چین کرد. براساس گزارش رسانه‌های چینی، این محصول با استقبال بسیار خوبی مواجه شده و در هشت روز اول توزیع بیشتر از یک میلیون دستگاه از آن فروخته شده است.

می بند ۴ در حال حاضر فقط در چین فروخته می‌شود و مشتری‌های اروپایی باید تا ۲۶ ژوئن برای خرید آن صبر کنند.

mi band 4 / می بند 4

شیائومی اعلام کرده در هر ثانیه بیشتر از ۵ هزار درخواست خرید می بند ۴ از خارج چین ثبت می‌کند. این یک رکورد برای محصولات پوشیدنی در تاریخ شیائومی به شمار می‌رود.

شیائومی می بند ۴ با صفحه‌ی OLED بزرگ‌تر نسبت به سری‌های قبل وارد بازار شده است. صفحه‌نمایش این محصول با شیشه‌ی ۲/۵ بعدی (2.5D)، وضوح بیشتری هم نسبت به محصولات قبلی دارد. شیائومی قول داده می بند ۴ بیین ۱۵ تا ۲۰ روز باتری نگه دارد؛ این به‌معنی بالاترین طول عمر باتری بین محصولات پوشیدنی هم‌رده است.

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع ساعت‌ها و دست‌بندهای شیائومی نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع محصولات پوشیدنی شیائومی و امیزفیت درکنار گالری تصاویر رسمی محصولات همگی در این بخش دردسترس شما خواهد بود.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده