با HTC Fetch، هرگز دسته کلید خود را گم نخواهید کرد

با HTC Fetch، هرگز دسته کلید خود را گم نخواهید کرد

بارها برایمان پیش آماده که وسایلی چون دسته کلید، کیف پول و یا هر شی کوچک و بزرگ دیگری را جا گذاشته باشیم. عاقبت یا باید با هزار زحمت دنبالش بگردیم یا به کلی از دستمان خواهند رفت. اما HTC یک ایده‌ی خوب دارد. یک ابزار کوچک که با بلوتوث کار می‌کند و می‌توان آن را به وسایل گوناگون الصاق کرده تا کاربر را در آستانه فاجعه با خبر کند.

این  ابزارک را می‌توانید به کیف پول، کوله پشتی و یا حتی به دسته کلید خود وصل کنید. سپس این وسیله از طریق بلوتوث به تلفن هوشمندتان متصل شده و اگر فاصله شما از  یک میزان معینی، مثلا 15 متر، بیشتر شود، زنگ هشداری از آن پخش می‌شود که شما را از امکان گم کردن وسایلتان و محل‌شان باخبر می‌کند.

اگر در یک محل شلوغ و پر سر و صدا بوده و صدای آلارم را نشنیدید چطور؟ در این صورت می‌توان از طریق اپلیکیشن Google Maps، آخرین محل وسیله مفقود شده را شناسایی کرده و دنبالش بگردید. البته Fetch خود به گیرنده‌ی GPS مجهز نبوده و اطلاعات مورد نظر را از طریق تلفن هوشمند تهیه می‌کند.

البته این امکان به صورت معکوس هم قابل اجرا است. مثلا اگر دسته کلیدهای خود را در خانه گم کردید، به وسیله‌ی یک اپلیکیشن موبایل، زنگ هشدار Fetch را به صدا درآورید تا به سادگی از محل اموال گمشده‌ی خود اطلاع پیدا کنید.

باتری نصب شده در ابزارک مفید HTC از نوع CR2032 بوده و حداقل تا 6 ماه دوام می‌آورد. این محصول کاربردی با قیمت 35 دلار در دسترس است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده