کنفرانس I/O گوگل: بازطراحی فروشگاه و اپلیکیشن‌های گوگل‌پلی

چهارشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ۲۱:۵۴
مطالعه 1 دقیقه
کریس یرگا در مورد فروشگاه نرم‌افزارهای اندروید یا گوگل پلی استور خبرهای جدیدی برایمان داشته است. اولین تغییر در ظاهر فروشگاه است که اگر با استفاده از مرورگر خود، سری به آن بزنید، چیزی شبیه به نرم‌افزار اندرویدی فروشگاه را مشاهده خواهید کرد. البته منظورمان آخرین نسخه‌ی برنامه فروشگاه نرم‌افزارهاست.  در ادامه با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

کلیدهای کنترلی در سمت چپ فروشگاه قرار داده شده تا به راحتی بتوان بین بخش‌های موسیقی، نرم‌افزار، کتاب‌ها و غیره حرکت کرد.

اگر از تبلت استفاده می‌کنید هم، با واسط کاربری جدیدی روبرو خواهید شد. در واقع قسمت خاصی به نام Desigened for tablets در فروشگاه گوگل ایجاد شده که در آن به راحتی می‌توان نرم‌افزارهایی که برای وسایل اندرویدی با نمایشگر بزرگ عرضه شده را پیدا کرد.

آخرین نکته‌ی مطرح در کنفرانس گوگل، تغییری است که در نرم‌افزارهای پلی ایجاد شده؛ نرم‌افزارهایی مثل پلی بوکس، پلی ویدئوز و پلی موزیک. بدین ترتیب هنگام مشاهده‌ی فروشگاه گوگل پلی، می‌توانید از طراحی جدید آن لذت ببرید. البته بزرگ‌ترین تغییر بخش پلی موزیک، تغییر ظاهر آن نیست؛ بلکه امکانات و قابلیت‌های آن به شکل قابل توجهی متحول شده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات