تولید شیشه منعطف کورنینگ برای گوشی‌های تاشدنی آغاز شد

پنج‌شنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
شیشه خم کردنی کورنینگ در دست
شرکت کورنینگ از آغاز تولید انبوه شیشه‌ی منعطف در کره‌ی جنوبی خبر داد. این شیشه در گوشی‌های تاشدنی استفاده می‌شود.
تبلیغات

کورنینگ، تولیدکننده‌ی شیشه‌های گوریلا گلس برای گوشی و شماری از دستگاه‌های الکترونیکی دیگر، اولین زنجیره‌ی تأمین شیشه‌های خم‌شدنی نسل جدید و فوق باریک را در کره‌ی جنوبی احداث کرده است. رئیس هیئت‌مدیره‌ی کورنینگ می‌گوید که این شرکت در پنج سال آینده ۱٫۵ میلیارد دلار در کره‌ی جنوبی سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

بر اساس گزارش خبرگزاری کوریا اکونومیک دیلی، کورنینگ ابراز امیدواری کرده است که این شرکت در آینده خط تولید شیشه‌های جدیدش را در کشورهای دیگر نیز راه‌اندازی کند.

این نخستین بار است که کورنینگ آغاز تولید انبوه نسل جدید شیشه‌های محافظش را به‌صورت عمومی اعلام می‌کند. به ادعای کورنینگ، شیشه‌ی فوق باریک جدید این شرکت به‌حدی منعطف است که می‌توان آن را صدها هزار بار باز و بسته کرد.

ظاهراً شیشه‌ی جدید کورنینگ در برخی از مدل‌های گلکسی زد فلیپ ۵ که ماه گذشته رونمایی شد حضور دارد (تمام مدل‌های تولیدشده از تاشدنی جدید سامسونگ به این شیشه مجهز نیستند). کورنینگ می‌خواهد شیشه‌ی منعطفش را افزون‌بر شرکت‌های کره‌ای در دسترس سایر شرکت‌ها نیز قرار دهد.

کورنینگ می‌گوید شیشه‌ی خم‌کردنی فوق باریک این شرکت در سال‌های آینده بهبودهای بیشتری تجربه می‌کند تا در تنوع بالاتری از محصولات استفاده شود. به گفته‌ی رئیس هیئت‌مدیره‌ی کورنینگ، کره‌ی جنوبی قرار است به مرکز تولید شیشه‌ی خم‌کردنی این شرکت تبدیل شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات