شارژ ۲۶۰ واتی Infinix گوشی هوشمند را فقط در ۷٫۵ دقیقه شارژ می‌کند

جمعه ۱۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
شارژ سریع شیائومی
شارژ ۲۶۰ واتی Infinix با فناوری شارژ فوق‌سریع، امکان شارژ بی‌سیم با توان ۱۱۰ وات را نیز دردسترس کاربران قرار می‌دهد.
تبلیغات

اینفینیکس (Infinix) جزئیات بیشتری را درمورد شارژر ۲۶۰ واتی آینده‌ی خود منتشر کرده است. به‌لطف پروتکل اختصاصی شارژ سریع همه‌جانبه و کابل شارژ نوآورانه‌ی ۱۳ آمپری، این شرکت می‌تواند محدودیت ۲۴۰ واتی اعمال شده در کابل‌های USB مبتنی‌بر استاندارد Power Delivery 3.1 بشکند تا به ظرفیت ۲۶۰ وات برسد. به‌عنوان مثال باتری ۴۴۰۰ میلی آمپرساعتی یک گوشی هوشمند با این شارژر فقط در یک دقیقه از صفر به ۲۵ درصد می‌رسد درحالی‌که شارژ کامل آن نیز فقط ۷ دقیقه‌ و ۳۰ ثانیه طول می‌کشد. این شارژر همچنین پایه‌ی بی‌سیم با توان ۱۱۰ وات را دراختیار کاربران قرار می‌دهد که باتری گوشی‌های هوشمند را در ۱۶ دقیقه به‌طور کامل شارژ می‌کند.

به گزارش NotebookCheck، مکانیزم‌های حفاظتی اضافه‌ای به‌همراه شارژر Infinix ارائه شده‌اند تا به باتری‌ گوشی‌های هوشمند اجازه دهند راندمان ذخیره‌ی انرژی را برای مدت‌زمان طولانی‌تری حفظ کنند.

Infinix مدعی شده است باتری‌ گوشی‌های هوشمند پس‌از ۱۰۰۰ بار چرخه‌ی شارژ می‌توانند به‌راحتی ۹۰ درصد ظرفیت خود را همچنان حفظ کنند. این شرکت ۱۴۰ مکانیزم حفاظتی و ۲۰ حسگر دما در شارژ ۲۶۰ واتی خود تعبیه کرده است و علاوه‌براین می‌توان از پایه‌ی بی‌سیم آن درحالت افقی و عمودی استفاده کرد. این محصول همچنین یک فن خنک‌کننده دارد تا دمای قطعات داخلی آن را کاهش دهد.

انتظار می‌رود شارژر جدید ۲۶۰ واتی اینفینیکس به‌همراه نسل بعدی گوشی هوشمند پرچم‌دار این شرکت در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۲۳ روانه‌ی بازار شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات