گوگل هوم مکس معرفی شد؛ اسپیکر هوشمند مخصوص پخش موسیقی

گوگل هوم مکس معرفی شد؛ اسپیکر هوشمند مخصوص پخش موسیقی

گوگل لحظاتی پیش در کنفرانس اختصاصی خود، از اسپیکر هوشمند گوگل هوم مکس رونمایی کرد.

گوگل هوم مکس (Google Home Max) جدید‌ترین عضو خانواده‌ی اسپیکر‌های هوشمند گوگل است که توانایی بالایی در پخش موسیقی دارد. این اسپیکر مستقیما به رقابت با اسپیکر هوشمند و توانمند اپل هوم‌پاد خواهد پرداخت.

گوگل هوم مکس از دو ووفر بزرگ ۴.۵ اینچی در کنار دو توئیتر بهره می‌برد که به اعتقاد گوگل، بهترین تجربه‌ی صوتی را در دنیای اسپیکر‌های هوشمند به ارمغان خواهد آورد. این اسپیکر همچنین از میکروفن قدرتمندی بهره می‌برد تا هنگام پخش موسیقی با صدای بلند، قادر به دریافت و درک دستورات صوتی کاربران باشد.

همانند هوم‌پاد، هوم مکس توانایی تنظیم و تیون موسیقی را با توجه به شرایط محیطی اطراف خود دارد. این قابلیت به واسطه‌ی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین این اسپیکر فراهم شده است و گوگل آن را Smart Sound می‌نامد. به گفته‌ی مسئولان گوگل، فناوری اسمارت ساند توانایی اعمال بهترین تنظیمات ممکن را برای پخش موسیقی، پادکست و تماس تلفنی دارد.

گوگل هوم مکس

گوگل هوم مکس همانند برادران کوچک‌تر خود، به دستیار صوتی و هوشمند گوگل مجهز شده است و توانایی درک و پیروی دستورات صوتی را دارد. این اسپیکر هوشمند همچنین توانایی تشخیص صدای کاربران را دارد و دستورات مخصوص هر کاربر را اجرا خواهد کرد. کاربران هم‌چنین قادر به پخش موسیقی‌های مورد نظر خود از سرویس‌های آنلاین پخش موسیقی اعم از یوتیوب میوزیک، اسپاتیفای، گوگل میوزیک و پاندورا است.

گوگل هوم مکس دو ماه آینده (آذر) با قیمت ۳۹۹ دلار به بازار عرضه خواهد شد. کاربرانی که اقدام به خرید این اسپیکر هوشمند کنند، اکانت یک ساله‌ی رایگان Youtube Music را دریافت خواهند کرد.

تهیه شده در زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید