تماشا کنید: دروغ اول آوریل موتورولا، مونوپاد سلفی

پنج‌شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۵
مطالعه 1 دقیقه
محبوبیت عکاسی سلفی روز به روز بیشتر می‌شود. در این بین طراحی و تولید چوب‌هایی با قابلیت تنظیم ارتفاع که مونوپاد نام دارند، خود بازار جدیدی را تشکیل داده‌اند. موتورولا نیز موتوپاد را سوژه‌ی دروغ اول آوریل خود قرار داده و تولید Moto Selfie Stick را نوید داده است.

علی‌رغم تمام بحث‌ها در مورد تصاویر سلفی، خوب یا بد بودن این نوع تصاویر، این روزها شاهد پرطرفدار بودن اینگونه تصاویر و همچنین اشاعه‌ی استفاده از مونوپادها در میان کاربران، مخصوصا جوانان هستیم. تولیدکنندگان گوشی‌های‌هوشمند نیز با تقویت دوربین‌های جلوی گوشی و همچنین اضافه کردن امکاناتی نظیر قابلیت ثبت تصاویر عریض‌تر، شرایط بهتری را برای علاقمندان سلفی رقم می‌زنند. حال آنکه موتورولا این موضوع را دستمایه‌ی دروغ اول آوریل خود قرار داده و ساخت موتوپادی با عنوان Moto Selfie Stick را نوید داده است.

موتورولا با انتشار ویدئویی جالب توجه، توضیحاتی را در خصوص تولید این مونوپاد با استفاده از بهترین مواد داده است. استفاده از چرم، چوب و افراد زبده در ساخت این مونوپاد بسیار جالب توجه است، چراکه با وجود این ویژگی‌ها، باید این مونوپاد را بهترین و با کیفیت‌ترین نمونه‌ی ساخته شده بدانیم.

لینک دانلود

نظر شما در خصوص این آگهی ویدئویی دروغین چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود