گوشی های آینده اچ تی سی از گوگل اسیستنت بهره خواهند برد

گوشی های آینده اچ تی سی از گوگل اسیستنت بهره خواهند برد

اچ‌تی‌سی همانند سایر تولیدکنندگان قصد دارد از دستیار صوتی هوشمند در گوشی‌های آینده‌اش بهره ببرد. این کمپانی قرار است از گوگل اسیستنت استفاده کند.

پس از انتشار شایعاتی در خصوص به‌کارگیری گوگل اسیستنت در جی ۶ ال‌جی، حال اخباری در خصوص به‌کارگیری این دستیار صوتی هوشمند در گوشی‌های آینده‌ی اچ‌تی‌سی به گوش می‌رسد. البته اخبار مورد نظر موثق است، چراکه چیالین چانگ، مدیر بخش گوشی‌های هوشمند و گجت‌های اچ‌تی‌سی این موضوع را اعلام کرده است.

چیالین چانگ در آخرین گفتگوی خود با Tbreak اخبار بسیار جالب توجهی در مورد برنامه‌های این کمپانی برای گوشی‌های هوشمند ارائه کرده است. بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، گوگل و اچ‌تی‌سی ورای تولید گوشی‌های هوشمند پیکسل، ارتباطات دیگری نیز دارند که مربوط به استفاده از دستیار صوتی هوشمند گوگل پیکسل در گوشی‌های هوشمند کمپانی تایوانی است.

در مصاحبه‌ی مورد نظر به این نکته اشاره شده است که گوگل و اچ‌تی‌سی در حال کار روی موارد متعددی هستند. چانگ به این نکته اشاره کرده است که همیشه امکان توسعه‌ی محصولات متفاوتی وجود دارد.

در ادامه می‌توانید پاسخ چانگ را در رابطه با استفاده از دستیار صوتی هوشمند گوگل اسیستنت در گوشی‌های هوشمند اچ‌تی‌سی ببینید:

در صورتی که زمان مورد نظر فرابرسد، گوگل اسیستنت در گوشی‌های هوشمند اچ‌تی‌سی مورد استفاده قرار خواهد گرفت. گوگل تمایل دارد اچ‌تی‌سی گوگل اسیستنت را در گوشی‌های هوشمند خود مورد استفاده قرار دهد تا از این طریق اطلاعات جمع‌آوری‌شده خود را گسترده‌تر از پیش کند. گوگل در پی آن است تا اچ‌تی‌سی این دستیار صوتی هوشمند را به‌صورت استاندارد در محصولاتش مورد استفاده قرار دهد.

با توجه به تولید گوشی‌های هوشمند پیکسل توسط اچ‌تی‌سی، انتظار می‌رود در صورتی که گوگل دستیار صوتی هوشمند خود را در اختیار سایر تولیدکنندگان قرار دهد، اچ‌تی‌سی جزو اولین گزینه‌های موجود باشد.


منبع phonearena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید