اچ تی سی پلتفرم وایو استودیوز را رسما راه اندازی کرد

شنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
اچ تی سی پلتفرم وایو استودیوز را برای فعالیت در حوزه واقعیت مجازی راه‌اندازی کرد. همزمان با این اتفاق، اولین بازی این پلتفرم نیز منتشر شده است.
تبلیغات

کمپانی HTC  پلتفرم Vive Studios را به‌طور رسمی راه‌اندازی کرد. این مجموعه نرم‌افزاری در زمینه‌ی تولید و انتشار محتوا برای هدست‌های واقعیت مجازی، به‌ویژه HTC Vive، فعالیت خواهد داشت. در این راستا، اچ‌تی‌سی قرار است در کنار همکاری با توسعه‌دهندگان و ناشران مستقل، در استودیوی اختصاصی خود با نام 2Bears روی پروژه‌هایی کار کند که علاوه بر بازی، در حوزه‌های دیگری مانند آموزش، طراحی و ورزش قرار می‌گیرند.

در این میان، وایو استودیوز  در جایگاه ناشر، اولین بازی‌اش را هم روانه‌ی بازار کرد. این بازی Arcada Saga نام دارد که توسط استودیوی تو برز ساخته شده و مجموعه‌ای از سه نوع بازی مختلف است؛ بازی‌هایی که دوتای آن‌ها کم‌وبیش مشابه Breakout و Pong ساخته شده‌اند و دیگری هم نوعی تمرین تیراندازی با تیروکمان است.

دیوید ساپینز، مدیر تولید واقعیت مجازی وایو، به وب‌سایت پُلیگان گفته است این استودیو نزدیک به ۱۰ تا ۱۲ محصول مختلف را در سال آینده‌ی میلادی عرضه خواهد کرد که شامل بازی و محتویات دیگر می‌شود. آن‌طور که پیدا است؛ ساپینز و مجموعه‌اش از عملکرد فعلی‌شان بسیار راضی هستند.

بازی Arcada Saga هم‌اکنون با قیمت ۳۰ دلار از فروشگاه استیم قابل خریداری است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات