ال جی در جی 6 طراحی ماژولار را کنار می‌گذارد

ال جی در جی 6 طراحی ماژولار را کنار می‌گذارد

پس از تجربه‌ی فروش نه چندان بالا برای جی ۵، ال‌جی نسل بعدی پرچمدار خود را با کنار گذاشتن طراحی ماژولار راهی بازار می‌کند.

براساس گزارش ETNews، ال‌جی نسل بعدی گوشی هوشمند پرچمدار خود را با کنار گذاشتن طراحی ماژولار راهی بازار می‌کند. ال‌جی با بهره‌گیری از طراحی ماژولار و ارائه‌ی ماژول‌های جداگانه برای گوشی هوشمندش، امید زیادی به فروش بالای جی ۵ داشت، حال آنکه این گوشی نتوانست آنچنان که باید موفق باشد.

ETNews براساس اطلاعات ارائه شده توسط یکی از منابع نزدیک که نامی از آن به میان نیامده، عنوان کرده که نسل بعدی جی ۶ با طراحی غیرماژولار و کنار گذاشتن ماژول‌هایی چون بلندگو و دوربین راهی بازار می‌شود. همچنین در این گزارش به این نکته اشاره شده که اتصال ماژول‌های موجود روی گوشی‌های جی ۵ نیز در اغلب موارد امری بسیار سخت است.

به نظر می‌رسد ال‌جی درصدد آن است تا یک گوشی هوشمند منطبق بر نیازهای کاربرانش را راهی بازار کند، از این‌رو احتمالا شاهد کنار گذاشتن طراحی‌های نوآورانه و ریسکی در نسل بعدی پرچمدار ال‌جی خواهیم بود.

با وجود اینکه ال‌جی سه سال برای طراحی گوشی ماژولار خود وقت صرف کرده، اما استقبال نشدن از آن کره‌ای‌ها را مجبور به تغییر سیاست کرده است. البته کنار گذاشتن استفاده از طراحی ماژولار، مخالفانی نیز دارد، بطوریکه براساس اطلاعات موجود تغییر سیاست‌های ال‌جی برای طراحی گوشی‌های غیرماژولار باعث بی مصرف شدن ماژول‌هایی می‌شود که برای جی ۵ و گوشی‌های آینده‌ی این شرکت در نظر گرفته شده است.

هنوز مشخص نیست که آیا ال‌جی طراحی ماژولار را کنار می‌گذارد یا خیر، اما با توجه به فروش پایین جی ۵، کنار گذاشتن این روش برای طراحی گوشی بیش از پیش محتمل به نظر می‌رسد.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید