عذرخواهی مدیرعامل اچ تی سی از سهامداران به دلیل افت فروش در سال گذشته

عذرخواهی مدیرعامل اچ تی سی از سهامداران به دلیل افت فروش در سال گذشته

چر وانگ، مدیرعامل و عضو هیئت مدیره‌ی اچ‌تی‌سی دیروز در جمع سهام‌داران این شرکت به دلیل عملکرد ضعیف در ۲۰۱۵ عذرخواهی کرد. وانگ البته در این جلسه صحبتی درباره جدول زمانی برای سوددهی دوباره مشخص نکرده است. با زومیت همراه باشید.

شرکت فناوری تایوانی اچ‌تی‌سی گزارشی شامل ۴۷۷.۸۵ میلیون دلار ضرر خالص در سال قبل را اعلام کرد. برای پی بردن به وضعیت بد این کمپانی کافی است رقم این ضرر در سال ۲۰۱۵ را با ۷۲.۵۴ میلیون دلار سود در سال قبل آن مقایسه کنید.

مدیر عامل اچ‌تی‌سی اعلام کرد:

متوجه‌ام که عذرخواهی حل کننده مشکلات نیست، اما امیدوارم سهام‌داران همچنان به اچ‌تی‌سی ایمان داشته باشند. ما پایه‌های قوی را برای رسیدن به موفقیت از طریق واقعیت مجازی در سال قبل بنا کرده‌ایم.

htc

وانگ معتقد است که صنعت واقعیت مجازی این شرکت سوددهی بیشتری پیدا کرده اما این کمپانی به دنبال همکار‌های استراتژیک بیشتری برای سرمایه‌گذاری در تولید محتوای لازم برای اکوسیستم واقعیت مجازی خود می‌گردد که حول محور دستگاه HTC Vive بنا شده است. اگر اچ‌تی‌سی بتواند موقعیت بهتری در بازار واقعیت مجازی پیدا کند، می‌‌تواند خبر‌های بسیار خوب بیشتری برای این شرکت به همراه داشته باشد.

htc 10

وانگ به این نکته اشاره کرده که عملکرد کلی فروش و عرضه‌ی گوشی‌ هوشمند پرچم‌دار اچ‌تی‌سی ۱۰ بسیار بهتر از اچ‌تی‌سی M9 و گوشی‌های قبل آن بوده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده