فروش گلکسی اس 7 باعث افزایش سود سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۱۶ شد

فروش گلکسی اس 7 باعث افزایش سود سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۱۶ شد

جدیدترین پرچمدار سامسونگ، گلکسی اس 7 ظاهرا فروش خوبی را تجربه کرده، به طوریکه به تازگی اعلام شده میزان فروش این محصول باعث افزایش سود این کمپانی در بازه زمانی سه ماهه اول ۲۰۱۶ شده است. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

عرضه دو تلفن هوشمند گلکسی اس 7 و اس 7 اج سامسونگ باعث شده تا این کمپانی طی دو سال اخیر به بیشترین سود ممکن دست یابد. بنا به اعلام این شرکت، درآمد کلی بدست آمده نسبت به بازه زمانی مشابه در سال گذشته ۵.۷ درصد رشد داشته و از ۴۳.۴۶ میلیارد دلار به ۴۹.۷۸ میلیارد دلار رسیده است. سود عملیاتی کمپانی یاد شده نیز ۶.۶۸ میلیارد دلار اعلام شده که با توجه به سود ۵.۸۴ میلیارد دلاری در سه ماهه اول سال گذشته، ۱۲ درصد رشد در این بازه زمانی و در سال ۲۰۱۶ نشان می‌دهد.

سود بخش موبایل سامسونگ ۴۲ درصد افزایش داشته و شبکه تجاری این بخش به سود عملیاتی ۳.۴ میلیارد دست یافته است. درآمد کلی این شبکه نیز ۲۴.۱۲ میلیارد دلار بوده و حالا برای سه ماهه بعدی سال جاری سامسونگ پیش‌بینی کرده که تقاضا در بخش موبایل معمولی خواهد بود و بخش تبلت هم با کاهش تقاضا مواجه می‌شود. همچنین این شرکت قصد دارد تا روی دستگاه‌ها میان‌رده‌ای مانند سری گلکسی J و محصولات مقرون به‌صرفه گلکسی A تمرکز کند، چراکه فروش این گوشی‌های هوشمند در بازارهای در حال توسعه خوب است.

نظر شما در مورد افزایش درآمد و سود سامسونگ در سه ماهه اول ۲۰۱۶ چیست؟‌ آیا این روند افزایش همچنان ادامه خواهد داشت؟ لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع androidcentral
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده