تصویر تبلت نوکیا T20 پیش از معرفی منتشر شد

دوشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۰
مطالعه 2 دقیقه
تبلت نوکیا T20 در تاریخ ۱۴ مهر معرفی خواهد شد؛ اما پیش از معرفی رسمی، تصویری از آن منتشر شده است که نمای جلو و عقب تبلت را نشان می‌دهد.
تبلیغات

به گزارش گیزموچاینا، نوکیا قصد دارد تبلت جدیدی در تاریخ ۶ اکتبر (۱۴ مهر ۱۴۰۰) معرفی کند. Zingnews.vn تصویر تبلت نوکیا T20 را منتشر کرد؛ اما پس از زمانی کوتاه تصویر مذکور حذف شد. خواننده‌ای که این مقاله را در وب‌سایت خبری نام‌برده مطالعه می‌کرد، تصاویر را در اختیار SuomiMobiil قرار داد. تصویر ارائه‌شده نمای جلو و عقب تبلت نوکیا T20 را نشان می‌دهد.

همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، در لبه‌ی بالایی تبلت نوکیا T20 دکمه و پنجره‌ی بلندگو قرار گرفته است. از طرفی دیگر، هنگامی که تبلت در جهت عمودی قرار بگیرد، دوربین سلفی در سمت چپ دیده می‌شود. به‌ نظر می‌رسد گوشه‌ی پایین تبلت، جک ۳٫۵ میلی‌متری صدا قرار دارد و در پنل پشت آن یک دوربین با فلاش LED تعبیه شده است.

بر اساس گزارش‌ها، این تبلت به صفحه‌نمایش ۱۰٫۳۶ اینچ مجهز خواهد شد و انتظار می‌رود با اندروید ۱۱ همراه باشد. قدرت سخت‌افزاری تبلت نوکیا T20 را احتمالا یکی از تراشه‌های Unisoc نظیر T610 ،T618 یا T700 تأمین خواهد کرد.

این تبلت نوکیا با ۴ گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت حافظه ذخیره‌سازی در دسترس قرار خواهد گرفت. هنوز جزئیاتی درباره‌ی ظرفیت باتری تبلت T20 منتشر نشده است؛ اما گواهینامه CQC نشان داد که این تبلت احتمالا فقط از شارژ ۱۰ وات پشتیبانی خواهد کرد.

انتظار می‌رود تبلت نوکیا T20 در نسخه‌ی Wi-Fi و Wi-Fi + 4G به‌ ترتیب با قیمت احتمالی ۱۸۵ یا ۲۱۷ پوند و ۲۰۲ یا ۳۲۷ پوند وارد بازار شود.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی تصویر تبلت نوکیا T20 چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات