brand-cover

اسنوا

اسنوا / Snowa یکی از شرکت های ایرانی مطرح تولید لوازم خانگی اعم از تلویزیون، یخچال، ماشین ظرفشویی، ماشین لباسشویی و اجاق گاز است.

0 دنبال کننده
0

آخرین مطالب

هرآنچه باید درباره رابط کاربری جدید تلویزیون‌های هوشمند اسنوا بدانیدپلتفرم هوما، رابط کاربری یکپارچه برای تلویزیون‌های هوشمند اسنوا، سرویس‌های جذاب و کاربردی بسیاری دراختیار کاربران قرار می‌دهد. با نگاه نزدیک ویدئویی ...
9
7 شهریور 01
اسنوا کیف پول دیجیتال هوما را با همکاری آپ عرضه کردکیف پول هوما علاوه‌بر بهره‌مندی از امکانات کامل یک کیف پول دیجیتالی، در دیگر اپلیکیشن‌ها نیز با استفاده از SDK هوما، قابل استفاده خواهد بود.
0
24 خرداد 01
اسنوا پردازش صوتی به زبان فارسی را به تلویزیون‌های خود اضافه کرداسنوا اعلام کرده است با به‌روزرسانی جدیدی که در نرم‌افزار نصب‌شده روی تلویزیون‌هایش اعمال کرده، از‌این‌پس می‌توان به تلویزیون‌های اسنوا ازطریق ...
0
5 خرداد 01
اسنوا امکان تجربه ماشین‌ لباسشویی در خانه مشتریان را فراهم کرداسنوا در اقدام متفاوتی برای بهبود تجربه کار با محصولاتش، امکان تست ماشین‌های لباسشویی اتوماتیک خود به‌ مدت ۳۰ روز در خانه مشتریان را فراهم کرده است.
0
1 شهریور 00
اسنوا Disinfector و O2 برای ضدعفونی ویروسی و باکتریایی لباس و مواد خوراکی معرفی شدندDisinfector و O2 دو عضو جدید لوازم خانگی اسنوا هستند که توانایی ضدعفونی و نابودی آلرژی و ویروس و باکتری را از البسه و مواد غذایی دارند.
0
27 اسفند 98
با کاهش فعالیت ال‌جی و سامسونگ در بازار لوازم خانگی ایران، چه جایگزین‌هایی وجود خواهد داشت؟با خروج تدریجی ال‌جی و سامسونگ از بازار کشورمان، سؤال‌های بزرگی برای کاربران ایجاد شده است: برند قابل‌اعتماد موجود در حوزه‌ی لوازم خانگی چیست؟ چه ...
0
17 اسفند 98
با آزمایشگاه آکوستیک و ارتعاشات پیشرفته‌ اسنوا آشنا شویددانشجویان دانشگاه علم و صنعت ایران اکنون می‌توانند با حضور در آزمایشگاه پیشرفته‌ی آکوستیک و ارتعاشات گروه صنعتی انتخاب (اسنوا) از آن جهت انجام ...
0
7 دی 98
مراسم قرعه‌کشی جایزه یک میلیارد تومانی «اسنوا» برگزار شدقرعه‌کشی جایزه یک میلیارد تومانی جشنواره «پول پارو کن» اسنوا، سه شنبه شب در جزیره کیش برگزار و برنده نهایی آن مشخص شد.
تبلیغات
0
12 تیر 98
اسنوا دوست‌داشتنی و جایزه یک میلیارد تومانیفردا در مراسمی، اسنوا یکی از قرعه‌کشی‌های بزرگ لوازم خانگی ایران را برگزار خواهد کرد.
تبلیغات
0
10 تیر 98
مشاهده مطالب بیشتر

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود