فوری: این احتمالاً اولین عکس واقعی از آیفون ۱۶ است

شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۷:۲۳
مطالعه 2 دقیقه
عکس غیر رسمی نمای پشت آیفون ۱۶ مدل مشکی
تصویر واقعی منتسب‌ به آیفون ۱۶، گوشی جدید اپل را از نمای پشتی با دوربین‌های جدید نشان می‌دهد.
تبلیغات

اپل رویکرد بسیار محافظه‌کارانه‌ای درقبال محصولات معرفی‌نشده‌اش دارد و معمولاً تلاش زیادی برای فاش‌نشدن اطلاعات محرمانه‌اش انجام می‌دهد. با‌وجود‌این، همچنان شاهد افشاگری‌های مختلفی درباره‌ی محصولات اپل هستیم.

یکی از حساب‌های کاربری در شبکه‌ی اجتماعی ایکس که سابقه‌ی چندان درخشانی ندارد، تصویر منتسب‌ به مدل نهایی آیفون ۱۶ را فاش کرده است. در این تصویر می‌بینیم که چینش دوربین‌های پشتی تغییر کرده است و لنزها به‌صورت عمودی در زیر یکدیگر قرار گرفته‌اند.

عکس غیر رسمی نمای پشت آیفون ۱۶ در دست از نمای دوربین عقب
Majin Bu on X

طبق ادعای منابع آگاه، اپل تولید نمایشگر گوشی‌های سری آیفون ۱۶ را هنوز شروع نکرده است؛ بنابراین، بسیار بعید است که مدل نهایی آیفون ۱۶ واقعاً تولید شده باشد. بدین‌ترتیب، آنچه در تصویر می‌بینیم، احتمالاً ماکتی غیررسمی است که از روی شایعه‌ها ساخته شده است.

بااین‌‌همه، هیچ احتمالی را نمی‌توان رد کرد. ممکن است اپل واقعاً مدلی آزمایشی و اولیه از آیفون ۱۶ را به‌صورت محدود تولید کرده باشد.

بازگشت اپل به چیدمان عمودی دوربین پشتی اتفاقی غیرمنتظره است. این شرکت با رونمایی آیفون ۱۳ از چیدمان عمودی فاصله گرفت؛ اما نیاز به ضبط ویدئو سه‌بعدی برای ویژن پرو باعث می‌شود اپل باردیگر به دوربین‌های عمودی برگشت بزند.

فعلاً قیمت گوشی نسل جدید اپل را نمی‌دانیم. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، احتمالاً مدل‌های ۲۰۲۴ گوشی آیفون در اواخر شهریور رونمایی خواهند شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات