کدام گوشی‌های شیائومی اندروید ۱۴ را دریافت نمی‌کنند؟

جمعه ۲۰ مرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
طراحی پشت گوشی شیائومی می 10 تی
شیائومی با انتشار آپدیت آزمایشی MIUI 15 برپایه‌ی اندروید ۱۴، به پشتیبانی نر‌م‌افزاری از برخی گوشی‌های هوشمندش پایان داد.
تبلیغات

شیائومی اخیراً برنامه‌ی انتشار به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را به‌طور آزمایشی آغاز کرده است. کاربران می‌توانند با ثبت‌نام در این برنامه، نسخه‌های پیش‌نمایش اولیه‌ی MIUI 15 را قبل‌ از انتشار رسمی، روی گوشی هوشمند خود تجربه کنند.

انتشار به‌روزرسانی‌های جدید، نشان از تعهد شیائومی به ارائه‌ی جدیدترین تجربیات و ویژگی‌های نرم‌افزاری در دستگاه‌های ساخت این شرکت دارد. این برند چینی با گسترش دوره‌ی پشتیبانی نرم‌افزاری، به دارندگان بسیاری از محصولات قدیمی‌تر خود اجازه می‌دهد با نصب جدیدترین آپدیت‌ها، حس نو بودن را تجربه کنند و ازطرفی امنیت آن‌ها همچنان در سطح مطلوب حفظ شود.

نسخه‌ی آزمایشی اندروید ۱۴ درحال حاضر فقط برای شیائومی ۱۳، شیائومی ۱۳ پرو و شیائومی 12T دردسترس قرار گرفته است. بدین‌ترتیب دارندگان این گوشی‌ها در سرتاسر جهان می‌توانند با ثبت‌نام در برنامه‌ی Mi Pilot، از MIUI جدید مبتنی‌بر اندروید ۱۴ لذت ببرند.

پیش‌تر در زومیت فهرست دستگاه‌های شیائومی، پوکو و ردمی که واجد شرایط دریافت اندروید ۱۴ هستند را منتشر کردیم و اکنون قصد داریم مروری بر گوشی‌های دیگر این برند چینی داشته باشیم که آپدیت مذکور را دریافت نخواهند کرد و در واقع اندروید ۱۳ آخرین به‌روزرسانی آن‌ها است.

دستگاه‌هایی که نام آن‌ها در ادامه آورده شده است، همچنان به‌روزرسانی‌های امنیتی را دریافت خواهند کرد اما امکان استفاده از ویژگی‌های جدید اندروید ۱۴ را نخواهند داشت. باید توجه کنید فهرست مذکور هنوز نهایی نشده و امکان دارد در آینده‌ی نزدیک چند گوشی دیگر ساخت شیائومی به آن اضافه شوند.

گوشی‌های شیائومی ناسازگار با آپدیت اندروید ۱۴

گوشی‌های ردمی ناسازگار با آپدیت اندروید ۱۴

گوشی‌های پوکو ناسازگار با آپدیت اندروید ۱۴

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات