کاویار آیفون ۱۴ پرو را با ساعت رولکس روی بدنه پشتی و قطعاتی ازجنس طلا به‌قیمت ۱۳۵ هزاردلار معرفی کرد

پنج‌شنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت معروف کاویار (Caviar) که گوشی‌های هوشمند خاص و لوکس را به‌طور محدود بازطراحی می‌کند این‌بار آیفون ۱۴ پرو را با ظاهری بسیار زیبا به‌سبک مسابقات اتومبیل‌رانی با قطعاتی ازجنس طلا و ساعت رولکس تعبیه‌شده در بدنه‌ی پشتی این گوشی با قیمت ۱۳۵ هزار‌ دلار معرفی کرده است.
تبلیغات

برند رولکس برای افرادی که همیشه به‌دنبال بهترین نام‌ها در صنعت ساعت هستند، کاملاً شناخته شده است. یکی از افسانه‌ای‌ترین مجموعه‌های این شرکت موسوم به Daytona به مسابقات اتومبیل‌رانی اختصاص دارد و برای رانندگان حرفه‌ای طراحی شده است.

اکنون شرکت کاویار تلاش کرده است تا یک مدل خاص از آیفون ۱۴ پرو تولید کند. بدنه‌ی پشتی این گوشی میزبان یک ساعت رولکس است؛ ساعتی که خود به‌تنهایی یک اثر هنری بی‌نظیر محسوب می‌شود. اکنون این ساعت با جدیدترین نسل گوشی‌های هوشمند اپل ترکیب شده که به تولید یکی از بهترین و البته گران‌قمیت‌ترین آیفون‌های خاص منجر شده است.

نسخه خاویار آیفون ۱۴ پرو با بدنه طلا و ساعت رولکس
نسخه خاویار آیفون ۱۴ پرو با بدنه طلا و ساعت رولکس
نسخه خاویار آیفون ۱۴ پرو با بدنه طلا و ساعت رولکس

البته اضافه‌شدن ساعت رولکس روی قاب پشتی آیفون ۱۴ پرو تنها تغییر اعمال‌شده روی این محصول نیست. بدنه‌ی پشتی این دستگاه به‌سبک مسابقات اتومبیل‌های مسابقه‌ای دهه‌ی ۱۹۳۰ میلادی طراحی شده است. علاوه‌براین، سرعت‌سنج‌های تزئینی و سوئیچ‌های ساخته‌شده ازجنس طلا، تصویر داشبورد این خودروها را تداعی می‌کند. درصورتی که تمایل برای خرید این مدل خاص آیفون باید مبلغ درخورتوجه ۱۳۵ هزار دلار هزینه کنید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات