حاشیه نمایشگر گلکسی S23 احتمالاً از گلکسی S22 ضخیم‌تر خواهد بود

جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
ظاهراً سامسونگ برای کاهش هزینه‌های تولید نسل بعدی پرچم‌داران خود، مدل پایه‌ی گلکسی S23 را با نمایشگری عرضه خواهد کرد که ضخامت حاشیه‌های آن نسبت به گلکسی S22 بیشتر خواهد بود.
تبلیغات

گزارش‌های جدیدی درمورد سری گلکسی S23 منتشر شده است که نشان می‌دهد احتمالاً در این گوشی‌ها شاهد افزایش ضخامت حاشیه‌های نمایشگر خواهیم بود. درحالی‌که سایر شرکت‌های تولیدکننده‌ی گوشی‌های اندروید، سعی می‌کنند حاشیه‌ی صفحه‌نمایش مدل‌های جدید محصولات خود را کاهش دهند، طبق ادعای یکی از افشاگران نام‌آشنای فناوری، این رویه درمورد گلکسی S23 سامسونگ صادق نیست و شاید حاشیه‌های اطراف نمایشگر این دستگاه نسبت به نسل قبلی آن، بزرگ‌تر به‌نظر برسد.

Ice Universe اطلاعاتی درمورد ابعاد گلکسی S23 که به‌عنوان جایگزین گلکسی S22 شناخته می‌شود، به‌اشتراک گذاشته است. این مدل احتمالاً ارزان‌قیمت‌ترین نسخه‌ی پرچم‌داران بعدی سامسونگ خواهد بود. درحالی‌که ابعاد نمایشگر گلکسی S22 نسبت به گلکسی S21 کمی کوچک‌تر است، این افشاگر اعتقاد دارد که مدل پایه‌ی پرچم‌دار سال آینده‌ی غول فناوری کره‌ی جنوبی نیز کوچک‌تر از S21 خواهد بود. گفته می‌شود گلکسی S23 همچنان از نمایشگر ۶٫۱ اینچی بهره خواهد برد که ۰٫۱ اینچ کوچک‌تر از پنل S21 است.

مقایسه حاشیه نمایشگر گلکسی s23 و s22

طبق اطلاعاتی که Ice Universe به‌اشتراک گذاشته است، ابعاد حاشیه‌های نمایشگر گلکسی S23 معادل ۰٫۱۵ میلی‌متر خواهد بود که نسبت به حاشیه‌های اطراف نمایشگر S22 ضخیم‌تر است. البته چنین تفاوتی برای بسیاری از کاربران محسوس نخواهد بود و فقط درصورت مقایسه‌ی S23 درکنار S22 می‌توان آن را احساس کرد. بااین‌حال، افزایش ضخامت صفحه‌نمایش در مدل جدیدتر پرچم‌دار سامسونگ، یک گام رو به‌عقب محسوب می‌شود. به‌‌نوشته‌ی NotebookCheck، ظاهراً این شرکت برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود تصمیم گرفته است تا از نمایشگری با حاشیه‌های ضخیم‌تر در نسل بعدی نسخه‌ی پایه‌ی پرچم‌دار خود بهره ببرد.

نکته‌ی ناامیدکننده‌ی دیگر این است که طبق شنیده‌ها، گلکسی S23 نسبت به S22 فقط از تراشه‌ی به‌روزشده استفاده خواهد کرد و انتظار می‌رود سایر ویژگی‌های آن با مدل کنونی یکسان باشد. بدین‌ترتیب نسل بعدی پرچم‌دار پایه‌ی سامسونگ با نمایشگر 1080p، باتری و دوربین یکسان با گلکسی S22 پایه، روانه‌ی بازار خواهد شد. این‌درحالی است که طبق گزارش‌های اخیر، گلکسی S23 اولترا احتمالاً با دوربین اصلی ۲۰۰ مگاپیکسلی و حسگر اثرانگشت بزرگ‌تر نسبت به‌نسل قبلی خود معرفی خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات