فهرست برترین گوشی‌ های پرچمدار نوامبر AnTuTu منتشر شد؛ هواوی همچنان در صدر

فهرست برترین گوشی‌ های پرچمدار نوامبر AnTuTu منتشر شد؛ هواوی همچنان در صدر

میت 40 پرو و میت 40 پرو پلاس هواوی با تراشه‌ی جدید کرین 9000 هم‌چنان طلایه‌دار فهرست بنچمارک AnTuTu هستند.

وب‌سایت آنتوتو (AnTuTu) فهرست گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار و میان‌رده با بهترین عملکرد در ماه نوامبر سال ۲۰۲۰ را منتشر کرد و به ‌نظر نمی‌رسد این فهرست با لیست ماه اکتبر تفاوت چندانی داشته باشد. رده‌بندی‌ جداول این وب‌سایت تا حدودی دستخوش تغییر شده است؛ اما بیشتر گوشی‌های هوشمند حاضر در فهرست، همان موارد قبلی هستند.

فهرست بنچمارک Antutu / آنتوتو برای برترین گوشی‌های پرچم‌دار در نوامبر ۲۰۲۰

میت 40 پرو و میت 40 پرو پلاس هواوی با تراشه‌ی جدید کرین 9000 هم‌چنان طلایه‌دار لیست هستند و حداقل تا زمان معرفی اولین گوشی هوشمند مجهز به تراشه‌ی اسنپدراگون 888، صدرنشین بلامعارض آنتوتو باقی خواهند ماند. در حال‌ حاضر مقام سوم فهرست در اختیار شیائومی می 10 اولترا قرار دارد که با پیشی ‌گرفتن از ردمی K30 نسخه‌ی اکستریم ادیشن و ویوو X50 پرو پلاس در ‌ماه گذشته، جایگاهش بهبود یافته است. ویوو iQOO 5 و iQOO 5 پرو در فهرست جدید جایگاه چهارم و پنجم را قبضه کرده‌اند. نکته‌ی جالب توجه این است که ROG فون 3 ایسوس در فهرست ماه نوامبر سه پله سقوط کرده و اکنون در جایگاه نهم قرار دارد.

فهرست بنچمارک Antutu / آنتوتو برای برترین گوشی‌های میان‌رده در نوامبر ۲۰۲۰

رده‌بندی گوشی‌های هوشمند میان‌رده تقریبا مشابه ماه قبل است و ردمی 10X 5G هم‌چنان در صدر قرار دارد و برادر بسیار گران‌تر آن، یعنی ردمی 10X پرو 5G به رتبه‌ی سوم لیست نقل مکان کرده است. جایگاه دوم فهرست گوشی‌های میان‌رده، اکنون در اختیار نوا 7 پرو هواوی قرار دارد. گوشی‌های مجهز به تراشه‌ی کرین ۹۸۵، بیشتر رتبه‌های بعدی لیست را به خود اختصاص داده‌اند و دو رتبه‌ی آخر فهرست  در اختیار گوشی‌های دارای پردازنده‌ی اسنپدراگون 765G است. بااین‌حال Dimensity 820 مدیاتک، از نظر عملکرد به‌وضوح بهترین تراشه‌ی میان‌رده‌ی حال حاضر است.

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده