بسته‌بندی غافلگیرکننده گوگل پیکسل 4 برای دوهزار نفر از خریداران

بسته‌بندی غافلگیرکننده گوگل پیکسل 4 برای دوهزار نفر از خریداران

پیکسل ۴، پرچم‌دار جدید گوگل، سرانجام وارد بازار شد و تعدادی از مشتریان بریتانیایی این محصول با بازکردن جعبه‌ی آن شگفت‌زده شدند.

گوگل روند ارسال سفارش مشتریان پیکسل ۴ را با تحویل سفارش‌های کاربران بریتانیایی آغاز کرده است. گوگل اعلام کرد دوهزار نفر از کسانی که پیکسل ۴ را پیش‌خرید کرده‌اند، گوشی موبایل جدید خود را در بسته‌بندی ویژه‌ و غافل‌گیرکننده‌ای تحویل خواهند گرفت.

پیکسل ۴

کاربران در ردیت و توییتر تصاویری از این بسته‌بندی‌ها منتشر کرده‌اند که بیشتر به جعبه‌ی غلات شباهت دارد. روی این بسته‌بندی عجیب تبلیغات مربوط به چند قابلیت گوشی گوگل پیکسل ۴ مانند افزایش میزان رم تخصیص‌یافته دیده می‌شود. روی این بخش برچسبی دیده می‌شود که به کاربر وعده‌ی فضای نامحدود گوگل فوتوز داده می‌شود. البته این قابلیت فقط به تصاویری با «کیفیت بالا» است و نه تصاویری با کیفیت اصلی. تفاوت اصلی آنجاست که فضای «کیفیت بالا»یی که دراختیار کاربران قرار می‌گیرد، حجم عکس‌های بارگذاری‌شده را تا ۱۶ مگابایت و کیفیت ویدئوهای بارگذاری‌شده را تا 1080 کم خواهد کرد. البته خریداران پیکسل ۴ می‌توانند تا سه سال به‌رایگان از گوگول فوتوز با کیفیت اصلی استفاده کنند.

علاوه‌براین، نوشته‌ای از طرف گوگل داخل جعبه وجود دارد که در آن از خریدار بابت اعتماد به این شرکت تشکر شده است. دریافت‌کنندگان این یادداشت در فهرست قرعه‌کشی برای دریافت یک دستگاه کروم‌بوک ۱۴ اینچی اچ‌پی هم قرار می‌گیرند. داخل این جعبه‌ها و کنار پیکسل ۴، یک بسته مارشمالوی واقعی هم قرار دارد که لوگو گوگل روی آن‌ها چاپ شده است.

منبع 9to5google
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده