نوکیا 9 پیورویو احتمالا نام گوشی بعدی HMD Global خواهد بود

نوکیا 9 پیورویو احتمالا نام گوشی بعدی HMD Global خواهد بود

شایعات اخیر حاکی از آن هستند که شرکت HMD Global قصد دارد به‌ زودی گوشی بعدی خود را با نام نوکیا ۹ پیورویو معرفی کند.

بعد از این‌که اچ‌ام‌دی گلوبال مجددا صاحب برند PureView شد، تقریبا همگی مطمئن بودیم که این شرکت، کار روی مدل جدید نوکیا را آغاز کرده است و قصد دارد در این گوشی هوشمند، تمرکز ویژه‌ای روی دوربین داشته باشد. با این اوصاف، تعجب برانگیز نیست اگر حال بشنویم که فنلاندی‌ها قصد دارند مدل جدید گوشی‌های خود را به فناوری پیورویو تجهیز و از نام آن در این محصول استفاده کنند.

اچ‌ام‌دی گلوبال احتمالا در آینده‌ای نزدیک، به‌صورت رسمی تبلیغات خود را برای گوشی نوکیا ۹ پیورویو آغاز خواهد کرد؛ گفتنی است که اخیرا اخباری مبنی بر به‌ تعویق افتادن عرضه‌ی این گوشی تا سال آینده‌ی میلادی شنیده می‌شدند که خبر فعلی، آن شایعه را به‌طور کامل رد می‌کند.

اچ‌ام‌دی پیشتر اعلام کرده است که قصد دارد در آینده، دو رویداد مهم را برگزار کند. بر اساس شایعات اخیر و البته اطلاعات فاش‌شده، تقریبا مطمئن هستیم که این شرکت قصد دارد در رویداد ۱۲ مهر (۱۴ اکتبر) از نوکیا ۷.۱ پلاس رونمایی کند. این موضوع یعنی، رویداد ۱۹ مهر (۱۱ اکتبر) احتمالا محفلی برای گوشی جدید Nokia 9 PureView خواهد بود.

نوکیا 9 / Nokia 9

تصویر منتسب به گوشی جدید نوکیا

شایعات اخیر حاکی از آن هستند که نوکیا قصد دارد در پرچمدار جدیدش، از پنج دوربین اصلی استفاده کند. با در نظر گرفتن همکاری اخیر شرکت Light با سافت‌بنک، لایکا و FIH Mobile برای ساخت یک گوشیِ چند دوربینه، می‌توان گفت که احتمالا این شایعه به‌زودی رنگ حقیقت به‌ خود خواهد گرفت. 

در کنار این‌ها، از آن‌جایی که HMD نام تجاری PureDisplay را نیز تصاحب کرده، می‌توان گفت که قرار است در نوکیا ۹ پیورویو شاهد بهره‌گیری از فناوری مبتنی بر نمایشگرِ PureMotion باشیم.

گرچه فعلا زمان رونمایی از مدل جدید نوکیا مشخص نشده است؛ اما با در نظر گرفتن معرفی احتمالی تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۵ کوالکام طی ماه جاری میلادی، می‌توان تقریبا مطمئن بود که در رویداد ۱۹ مهر شاهد رونمایی رسمی از این گوشی باشیم.

دیدگاه شما در این زمینه چیست؟

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده