گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در اوایل ماه مارس عرضه می‌شوند

گلکسی اس 9 و گلکسی اس 9 پلاس در اوایل ماه مارس عرضه می‌شوند

گزارش‌ها حکایت از آن دارند که پرچم‌داران گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس سامسونگ در اواخر زمستان ۲۰۱۸ به‌صورت رسمی وارد بازار خواهند شد.

سامسونگ به‌زودی تولید انبوه  گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را آغاز خواهد کرد. گزارش‌ها به این موضوع اشاره دارند که سفارش قطعه برای پرچم‌‏دار آینده‌ی سامسونگ آغاز شده است و این شرکت احتمالاً جانشینان گلکسی اس ۸ و گلکسی اس ۸ پلاس را در ماه ژانویه به تولید انبوه خواهد رساند. به همین جهت انتظار می‌رود کهکشانی‌های جدید سامسونگ در اوایل ماه مارس به بازار عرضه شود.

همچنین اشاره شده است که پرچم‏‌داران ۲۰۱۸ سامسونگ از برد انباشته استفاده خواهند کرد که ناحیه‌ای اشغال‌شده توسط اتصالات داخلی را کاهش می‌دهد. پنج تأمین‌کننده به سامسونگ برای تولید برد اصلی کمک خواهند کرد و تأمین‌کننده‌ی دیگری نیز در ماه فوریه به آن‌ها اضافه خواهد شد. باید خاطرنشان کنیم که آیفون ۱۰ اپل نیز از برد انباشته استفاده می‏‌کند و همین موضوع باعث شده است فضای داخلی بیشتری برای اجزای دیگر گوشی در دسترس باشد و کوپرتینونشین‌ها با استفاده از یک باتری بزرگ‌تر با طراحی L-شکل، از این فضا استفاده کرده‌اند. فناوری SLP کمک خواهد کرد چیپ‌ها متراکم‌تر شوند و سامسونگ، خواهد توانست گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس را با یک باتری با ظرفیت بیشتر ارائه دهد؛ در همین رابطه، مدتی پیش در زومیت خواندید که گلکسی اس ۹ سامسونگ از یک باتری ۳۲۰۰ میلی‌آمپر ساعت استفاده خواهد کرد. برای مقایسه، گلکسی اس ۸ با یک باتری ۳۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت همراه شده است.

گلکسی اس 9

در گزارش جدید، به این موضوع نیز پرداخته شده است که گلکسی اس ۹ فاقد دوربین دوگانه خواهد بود؛ در واقع، دوربین دوگانه تنها به نسخه‌ی «پلاس» اعضای جدید سری گلکسی اس اختصاص یافته است و نسخه‌ی کوچک‌تر از یک دوربین در پنل پشتی استفاده می‌کند. شایعات پیشین نیز به عرضه‌ی پرچم‌دار ۶.۲ اینچی سامسونگ در سال آینده، با دوربین دوگانه اشاره دارد. وب‌سایت ETNews در ادامه به این موضوع پرداخته که تولید انبوه ماژول‌های دوربین گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس آغاز شده است؛ دو شرکت Patron و Power Logics، تأمین ماژول‌های دوربین سلفی را بر عهده خواهند گرفت. ادعا می‌شود در کیت‌ دوربین سلفی، ماژول‌های مربوط به سنسور عنبیه و دوربین جای دارند که در گلکسی اس ۹، این ماژول‌ها با یکدیگر ادغام شده‌اند.  

دوربین اصلی گوشی‌‏های گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس توسط شرکت سامسونگ الکترومکانیکس تولید خواهد شد؛ به همین جهت امکان دارد کهکشانی‌های جدید سامسونگ از سنسورهای جدید ۱۲ مگاپیکسلی این شرکت استفاده کنند. در رابطه با زمان معرفی گلکسی اس ۹ و گلکسی اس ۹ پلاس، شایعات مختلفی وجود دارد؛ آخرین گمانه‌زنی‌ها به رونمایی از پرچم‌‏داران ۲۰۱۸ سامسونگ در نمایشگاه MWC 2018 اشاره می‌کند. به‌طور تقریبی، جانشین گلکسی اس ۸ و نسخه‌ی «پلاس» آن نسبت به نسل قبل، یک‌ ماه زودتر معرفی خواهند شد.

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده