تایید شد: بدنه Galaxy S III از جنس پلی‌کربنات است نه پلاستیک

تایید شد: بدنه Galaxy S III از جنس پلی‌کربنات است نه پلاستیک

تمام مقالات و بررسی‌های اولیه انجام شده در مورد Galaxy S III سامسونگ عموما جنبه‌های مختلف تلفن را خوب توصیف کرده‌اند به جز یک مورد که آن هم مربوط به بدنه پلاستیکی این تلفن بوده است. اما سامسونگ بصورت رسمی اعلام کرده که بدنه Galaxy S III از پلاستیک معمولی ساخته نشده و جنس آن از پلی‌کربنات است.

سامسونگ به Phonearena اعلام کرده که کل بدنه تلفن Galaxy S III و حتی پوشش پشت باتری از پلی‌کربنات سبک ساخته شده و در نسل سوم گلکسی خبری از پلاستیک‌های معمولی نیست. سامسونگ اعلام کرده که تمام تلاش خود را برای استفاده از مواد با کیفیت در ساخت GS3 به خرج داده و در همین راستا بدنه تلفن را نیز از جنس پلی‌کربنات ساخته است.

با این وجود زمانی که تلفن گلکسی اس ۳ سامسونگ را در دست بگیرید حتما حس یک کالای با کیفیت و خوش ساخت به شما القاء می‌شود. جالب است بدانید که پلی‌کربنات حدود ۳۰۰ برابر سخت‌تر از انواع مختلف پلاستیک‌ها است. تلفن‌ Motorola Razer یکی از معروفترین هوشمند‌های اندرویدی است که بدنه آن از پلی‌کربنات ساخته شده، همچنین در ساخت بدنه تلفن زیبای HTC One X نیز از پلی‌کربنات استفاده شده است.

پیش از این اکثر منتقدین Galaxy S III بزرگترین ایراداتی که برروی این تلفن گذاشته بودند مربوط به بدنه پلاستیکی و همچنین نمایشگر Pentile آن بود اما به نظر می‌رسد سامسونگ با بکارگیری بدنه با کیفیت قصد دارد نظرهمگان را نسبت به پرچم‌دار تلفن‌های هوشمند خود در سال ۲۰۱۲ جلب کند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده