آیفون ۱۵ پرو و پرو مکس ویدیوی سه‌بعدی برای ویژن پرو ضبط می‌کنند

سه‌شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۸
مطالعه 1 دقیقه
نمای کناری و روبه‌روی آیفون ۱۵ پرو
اپل با معرفی قابلیت «ویدیوی فضایی»، آیفون ۱۵ پرو را به دستگاهی برای تولید محتوای ویژن پرو تبدیل می‌کند.
تبلیغات

سرانجام در جریان رویداد امروز محصولات جدید اپل به نمایش گذاشته شدند. در میان دستگاه‌های مختلف، آیفون ۱۵ پرو نیز به چشم می‌خورد که باتوجه‌ به توانایی‌هایش یکی از بهترین گزینه‌ها در خانواده‌ی خود محسوب می‌شود.

اپل امروز در جریان رویداد Wonderlust اعلام کرد ویژگی‌ای به آیفون‌های جدید اضافه شده که این محصول را به هدست واقعیت ترکیبی Apple Vision Pro متصل می‌کند. با آیفون 15 پروی تازه نفس کوپرتینویی‌ها، می‌توانید آنچه را که اپل «ویدیوهای فضایی» می‌نامد، ضبط کنید. شرکت مذکور می‌گوید این ویدیوها به شما امکان می‌دهند که خاطرات خود را به روشی جدید در ویژن پرو تماشا کنید.

به گفته اپل، به منظور ساخت این ویدیوها از دوربین‌های اولتراواید و اصلی برای ایجاد فیلمی سه‌بعدی استفاده می‌شود. براساس توضیحات شرکت مذکور، می‌توانید با ویدئوهای فضایی احساس کنید که دقیقا به همان لحظه در گذشته بازگشته‌اید.

همچنین، کاربران می‌توانند این ویدیوهای فضایی جدید را با هرکسی که Apple Vision Pro دارد به اشتراک بگذارند تا هنگام تماشای آن‌ها احساس کنند که در آنجا حضور دارند.

اپل به جزئیات فنی عمیق در مورد نحوه عملکرد فرآیند ضبط ویدیوی فضایی یا مشاهده و به اشتراک‌گذاری آن‌ها در ویژن پرو اشاره‌ای نداشت، در عوض فقط قابلیت‌ها را به عنوان چیزی که برای آینده برنامه‌ریزی شده‌اند، معرفی کرد.

درنهایت باید به این نکته اشاره کرد که براساس ادعای اپل قابلیت فیلمبرداری فضایی اواخر امسال در دسترس قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات