سامسونگ ارز دیجیتال اختصاصی خودش را عرضه می‌کند

سامسونگ ارز دیجیتال اختصاصی خودش را عرضه می‌کند

سامسونگ به‌دنبال عرضه‌ی ارزی رمز‌نگاری‌شده برپایه‌ی اتریوم است.

براساس گزارش کوین‌دسک (CoinDesk)، سامسونگ ساخت چهارچوب مرکز اصلی بلاک‌چین (Blockchain mainnet) خود را شروع کرده است. برخی معتقدند بلاک‌چین سامسونگ پس از راه‌اندازی اولیه قفل خواهد شد؛ اما دوباره می‌تواند به‌روی عموم بازشود. سپس، به این کوین برپایه‌ی اتریوم سامسونگ اجازه داده می‌شود تا درکنار بیت‌کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) توسعه پیدا کند و مبادله شود.

کوین‌دسک با استناد به منبعی ناشناس و آشنا به موقعیت داخلی  سامسونگ یادآوری می‌کند این غول کره‌ای مأموریت ویژه‌ای برای تحقیق‌وتوسعه شبکه‌ی بلاک‌چین خود در زمان مناسبی از سال دارد. همان منبع اضافه می‌کند شرکت روی خدمات مرتبط با رمزارز نیز کار می‌کند؛ گرچه هنوز روشن نیست آن‌ها روی چه چیزی کار می‌کنند و قرار است چه عملکرد یا عنوانی داشته باشند.

به‌نظر می‌رسد سامسونگ کیف‌پول رمزارز Blockhain KeyStore را برای معرفی سامسونگ‌کوین (Samsung Coin) توسعه داده است؛ زیرا این اپلیکیشن با بیت‌کوین، رایج‌ترین ارز دیجیتال جهان، سازگار نیست. ممکن است سؤال کنید، چرا؟ پاسخ این است که این نرم‌افزار فقط با ارزهای اتریوم و مشتق‌شده از اتریوم کار می‌کند؛ یعنی رمزارزی که گفته می‌شود سامسونگ‌کوین هم برپایه آن است.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده