خودرو مشترک سونی و هوندا در CES 2023 به‌نمایش درمی‌آید

چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
کانسپت خودرو برقی الکتریکی سونی Sony
سونی با انتشار تیزری کوتاه اعلام کرده است خودروی مشترکش با هوندا در نمایشگاه CES 2023 که اواسط دی برگزار می‌شود به‌نمایش درمی‌آید.
تبلیغات

سونی و هوندا مدتی است پروژه‌ای مشترک شروع کرده‌اند تا در آینده‌ای نزدیک تولید خودروی برقی هوشمند را شروع کنند. بر اساس آنچه ArenaEV می‌نویسد،‌ سونی با انتشار تیزری کوتاه در یوتیوب از نمایش خودروی مشترک با هوندا در CES 2023 خبر داده است.

پروژه‌ی مشترک سونی و هوندا بهار امسال رسانه‌ای شد، با این‌حال دو شرکت موردبحث از مدتی قبل کار روی خودروی مشترک خود را شروع کرده بودند. در قالب این پروژه، برند جدیدی به نام Sony Honda Mobility ایجاد شده است.

تیزر منتشرشده توسط سونی جزئیات زیادی در بر ندارد و صرفاً بخشی از خودرو را نمایش می‌دهد. این تیزر احتمالاً بدین معنی است که در مراسم CES خودروی سونی و هوندا را به‌طور کامل خواهیم دید. نمایش خودروی موردبحث در تاریخ ۴ ژانویه‌ی ۲۰۲۳ (۱۴ دی ۱۴۰۱) انجام خواهد شد.

شایعه‌های تأییدنشده می‌گویند سونی روی سیستم اطلاعات-سرگرمی خودروی موردبحث کار می‌کند و هوندا از سال‌ها تجربه‌اش در زمینه‌ی خودروسازی، برای تولید محصول بهره خواهد گرفت. به احتمال زیاد خودروی مشترک سونی و هوندا تماشای فیلم و تجربه‌ی بازی‌های پلی استیشن ۵ را ممکن می‌کند.

اولین خودروی سونی و هوندا در سال ۲۰۲۶ عرضه خواهد شد. این خودرو در ابتدا متمرکز بر بازار ژاپن خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات