بی ام و M4 کانورتیبل با تیونینگ AC Schnitzer

دوشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت تیونینگ AC اشنیتزر اقدام به رونمایی از جدیدترین پروژه‌ی خود که یک دستگاه بی‌ام‌و M4 کانورتیبل کرده است.
تبلیغات

ابوظبی نیز همانند دبی، شهری است که در آن خودروهای خاص، با تعداد قابل توجه تردد می‌کنند و حالا نیز شرکت تیونینگ آلمانی AC اشنیتزر اقدام به رونمایی از جدیدترین پروژه‌ی خود در این شهر کرده است. این محصول با نام Speed Yellow شناخته می‌شود و بر روی یک بی‌ام‌و M4 کانورتیبل انجام شده است. تغییراتی که اشنیتزر بر روی این خودرو اعمال کرده است، به خوبی نگاه‌ها را به خود جلب کند. در حال حاظر نیز این خودرو توسط شرکت ابوظبی موتورز برای فروش عرضه می‌شود که وارد کننده‌ی محصولات سفارشی بی‌ام‌و، آلپینا و اشنیتزر در ابوظبی و العین امارات محسوب می‌شود.

بی‌ام‌و M4

تغییراتی که بر روی این بی‌ام‌و اعمال شده‌اند شامل استفاده از بادی کیت اشنیتزر است که بخش‌هایی نظیر قاب آینه‌ها، اسپیلیتر جلو و دیفیوزر عقب آن از الیاف کربن ساخته شده‌اند. کیفیت این قطعات نیز آنقدر بالا است که در نگاه اول ممکن است تصور کنید خود سازنده آن‌ها را بر روی این خودرو نصب کرده است.

بی‌ام‌و M4

در بخش عقبی خودرو نیز می‌توان به خروجی‌های اگزوز تیره رنگ اشاره کرد و در انتها نیز تکمیل کننده‌ی نمای ظاهری این خودرو رینگ‌های اسپرت AC1 هستند که نمای بسیار زیبایی را ایجاد کرده اند.

بی‌ام‌و M4

در داخل کابین نیز شاهد استفاده از تودوزی مشکی و تزیینات فیبر کربنی هستیم و خط‌ دوخت داخل کابین نیز به رنگ زرد انجام شده است تا ضمن همخوانی با نمای بیرونی خودرو، کنتراست زیبا و فضایی اسپرت ایجاد کند.

این تیونر همچنین اقدام به بازنگری در پیشرانه‌ی این خودرو و افزایش قدرت و گشتاور آن نیز کرده است. بر روی این خودرو پیشرانه‌ی ۳ لیتری شش سیلندر خطی توربو نصب شده است که در حالت استاندارد می‌تواند ۴۴۴ اسب بخار قدرت و ۵۵۱ نیوتون متر گشتاور را تولید کند اما با تغییراتی که اشنیتزر بر روی آن اعمال کرده است قدرت آن به ۵۰۳ اسب بخار و گشتاور آن نیز به عدد ۶۴۵ نیوتون متر رسیده است.

بی‌ام‌و M4
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات