آبارت 595 هرکول با تیونینگ پوگیا ریسینگ معرفی شد

سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت تیونینگ خودرو پوگیا ریسینگ نسخه‌ی اصلاح‌شده‌ی هاچ‌بک آبارت ۵۹۵ هرکول را با قدرت ۲۱۷ اسب‌ بخار و قیمت حدود ۲۳ هزار دلار عرضه می‌کند.

برند فیات در ایالات متحده در مکان عجیبی قرار دارد؛ زیرا خط تولید آن فقط از یک خودرو (500X) تشکیل شده است. آخرین پروژه شرکت پوگیا ریسینگ (Pogea Racing) نشان می‌دهد که با وجود معرفی نسخه‌ی جدید آبارت ۵۹۵ هرکول (Abarth 595 Hercules)، هنوز دلایلی برای هیجان‌انگیز بودن برند معتبر ایتالیایی وجود دارد.

به گزارش موتوروان، تیونینگ شرکت پوگیا ریسینگ باعث می‌شود خروجی هاچ‌بک آبارت از ۱۷۷ اسب ‌بخار قدرت و ۲۵۰ نیوتن‌متر گشتاور برای پیشرانه اصلی مدل Competizione به ۲۱۷ اسب ‌بخار قدرت و ۳۵۰ نیوتن‌متر گشتاور برسد. این هاچ‌بک کوچک هم ‌اکنون می‌تواند در مدت زمان ۶٫۲ ثانیه از حالت سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت دست یابد و حداکثر سرعت آن به ۲۳۲ کیلومتر بر ساعت می‌رسد.

تغییرات در خور توجه پیشرانه شامل سیستم جدید مدیریت پیشرانه، اگزوز کنترل‌شده با فلپ ساخت شرکت Monsterexhaust و لوله تخلیه ۲۰۰ سلولی می‌شود. به‌عنوان آپشن، خریداران می‌توانند عایق حرارتی را به اگزوز اضافه کنند تا درجه حرارت در محفظه‌ی پیشرانه کاهش یابد.

آبارت ۵۹۵ هرکول تیون‌شده روی سیستم تعلیق کویل‌اور قابل تنظیم سوار می‌شود که مرکز ثقل خودرو را ۴۵ میلی‌متر پایین‌‌تر از سطح کنونی می‌آورد. پوگیا ریسینگ از رینگ‌های ۱۸ اینچی آلیاژی با لاستیک‌های میشلن پایلوت اسپرت 4S استفاده می‌کند. این شرکت طرح‌های متنوعی برای رینگ چرخ ارائه می‌دهد؛ اما تمام اندازه‌های این رینگ‌ها برای هرکول است.

آبارت ۵۹۵ هرکول اندامی عضلانی دارد که مناسب یک قهرمان اسطوره‌ای است. کیت بدنه پوگیا ریسینگ شامل کاپوت جدید با ورودی‌های بزرگ می‌شود. گل‌گیرها در هر دو محور بازتر هستند و رکاب‌های جانبی جدیدی بین آن‌ها قرار دارد و بالی برجسته به سقف متصل شده است. این قطعات از فیبر کربن هستند و پوگیا ریسینگ آن‌ها را در رنگ‌های مختلفی از جمله پوشش شفاف و طرح‌هایی مانند کربن فورج، لانه زنبوری و استتار (Camouflage) ارائه می‌دهد.

افرادی که سبک تیونینگ هرکول برایشان عالی به نظر می‌رسد و آبارت ۵۹۵ دارند، می‌توانند با پرداخت ۱۸,۸۱۰ یورو (۲۲,۸۰۵ دلار)  به‌علاوه مالیات بر ارزش افزوده به پوگیا ریسینگ، از این محصول تیون‌شده لذت ببرند.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود