فیات آبارث Essesse 595 رونمایی شد

پنج‌شنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
شرکت تیونینگ آبارث به مناسبت هفتادمین سال تأسیس این شرکت مدلی جدید از فیات ۵۰۰ را با نام 595 Essesse رونمایی کرده است.
تبلیغات

آبارث اولین مدل فیات ۵۰۰ Essesse را ۱۰ سال پیش معرفی کرد یعنی زمانی‌که فیات ۵۰۰ مدل ۲۰۰۹ به بازار آمده بود. اما برای سال ۲۰۱۹ مدل جدیدی از این خودرو با نام ۵۹۵ معرفی شده است که قوی‌ترین نسخه‌ی فیات ۵۰۰ نیز محسوب می‌شود. پیشرانه‌ی ۱.۴ لیتری چهار سیلندر توربوشارژ این خودرو می‌تواند ۱۸۰ اسب‌بخار قدرت تولید کند.

ABARTH 595

از دیگر امکاناتی که آبارث روی فیات ۵۰۰ نصب کرده است، باید به سیستم اگزوز اسپرت، دیفرانسیل لغزش محدود، ترمزهای برمبو با کالیپرهای قرمز رنگ، ترمزهای دیسکی خنک شونده، رینگ اسپرت ۱۷ اینچی به رنگ سفید و رنگ آمیزی جدیدی برای بدنه و قاب آینه‌های جانبی اشاره کرد.

ABARTH 595

در این خودرو که پرچم‌دار مدل‌های فیات شناخته می‌شود، از فیلتر هوای اسپرت ساخت BMC استفاده شده است که هوای بیشتری را برای پیشرانه تأمین می‌کند. کمک فنرها نیز با انواع اسپرت ساخت Koni  تعویض شده‌اند تا شاهد پایداری بهتری باشیم. درون کابین ۵۹۵ Essesse صندلی‌های اسپرت از جنس فیبر کربن مشاهده می‌شوند و در برخی نقاط دیگر نیز از تزیینات فیبر کربنی استفاده شده است. نمایشگر ۷ اینچی این خودرو با اپل کارپلی و اندروید اتو نیز سازگار است تا کاربران به‌راحتی قادر به کنترل سیستم چندرسانه‌ای با گوشی‌هوشمند خود باشند.

ABARTH 595

به‌گفته‌ی آبارث، صندلی‌های فیبر کربنی خودرو به‌صورت سفارشی ساخته شده‌اند و بهترین حمایت از بدن راننده را به عمل می‌آورند. قیمت فیات ۵۹۵ Essesse در بازار انگلستان از ۱۶ هزار پوند (حدود ۲۱ هزار دلار) آغاز می‌شود در گران‌ترین نسخه به ۲۷ هزار پوند می‌رسد.

ABARTH 595

 نظر شما در رابطه با این نسخه‌ی اسپرت از فیات ۵۰۰ چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات