با دوربین جدید DJI در عمق ۱۸ متری آب ویدئو 4K ضبط کنید

چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۰
مطالعه 3 دقیقه
دوربین DJI Osmo Action 4 در زیر آب
دوربین جدید DJI که Osmo Action 4 نام دارد، در عمق ۱۸ متری آب فیلم‌برداری 4K/120fps انجام می‌دهد.
تبلیغات

برند چینی DJI که بیشتر با پهپادهایش شناخته می‌شود، دوربین ورزشی (اکشن کمرا) جدیدی به نام Osmo Action 4 رونمایی کرده است. DJI می‌گوید این دوربین را برای افرادی تولید کرده است که به ماجراجویی و حضور در فعالیت‌های هیجان‌انگیز علاقه‌ی زیادی دارند.

به‌نوشته‌ی وب‌سایت رسمی دی‌جی‌آی، دوربین Osmo Action 4 از حسگر بهبودیافته‌ی ۱/۱٫۳ اینچی استفاده می‌کند و همچون نسل قبل به لنزی با دیافراگم f/2.8 و میدان دید ۱۵۵ درجه مجهز است. این دوربین می‌تواند ویدئو 4K را با نرخ ۱۲۰ فریم‌برثانیه ضبط کند.

دوربین جدید DJI چندین حالت فیلم‌برداری برای ورزش‌های پرحرکت دارد؛ ازجمله حالت ۳۶۰ درجه‌ی HorizonSteady برای تصاویر عمودی و تصاویر افقی، فیلم‌برداری اول‌شخص و پخش زنده ازطریق وای‌فای. DJI می‌گوید حسگر سنجش دمای رنگ می‌تواند در محیط‌های سربسته و روباز و حتی زیر آب، رنگ‌های سرزنده و واقع‌گرایانه بازتولید کند.

دوربین Osmo Action 4 تا ۲٫۵ ساعت فیلم‌برداری می‌کند و به فناوری شارژ سریع مجهز است، با این توضیح که درصد شارژ باتری در ۱۸ دقیقه از ۰ به ۸۰ می‌رسد. باتری دوربین جدید DJI در دماهای بسیار کم مقاوم است. دوربین Osmo Action 4 می‌تواند بدون نیاز به محافظ، در عمق ۱۸ متری آب فیلم‌برداری کند.

نمایشگر دوگانه‌ی لمسی، گزینه‌ی Quick Switch برای جابه‌جایی در بین حالت‌های مختلف، میکروفون داخلی و کنترل ازطریق صدا از دیگر مشخصات دوربین جدید DJI است.

دوربین جدید دی‌جی‌آی به‌همراه لوازم جانبی متعددی مثل پایه‌ی کلاه، بند ویژه‌ای برای اتصال به بالاتنه و بند ویژه‌ای برای اتصال به کوله‌پشتی و مچ دست عرضه می‌شود. قیمت این دوربین ۴۰۰ دلار است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات