مدل جدید اسپیکر آمازون اکو و اکو پلاس معرفی شد

جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
آمازون با برگزاری یک رویداد مطبوعاتی از نسل جدید اسپیکرهای هوشمند اکو و اکو پلاس رونمایی کرد.
تبلیغات

کمپانی آمازون به‌تازگی در یک رویداد مطبوعاتی ویژه، از دستگاه‌های جدیدی رونمایی کرد. یکی از این محصولات جدید اسپیکر آمازون اکو اسپات است؛ دستگاهی که ترکیبی از اکو دات و اکو شو به‌ نظر می‌رسد و در قالب یک اسپیکر کوچک با یک نمایشگر ۲.۵ اینچی تولید شده است.

Echo spot

شرکت آمازون در این رویداد علاوه بر اسپیکر مذکور، از یک محصول دیگر نیز رونمایی کرد. این کمپانی علاوه بر اسپیکر اکو اسپات، مدل جدید اسپیکرهای اکو و اکو پلاس را نیز معرفی کرده است. این اسپیکرها نسبت به نسل قبلی مورد بازطراحی قرار گرفته‌اند و حالا علاقه‌مندان می‌توان این محصولات را در طرح چوبی و پارچه‌ای نیز خریداری کنند. بنا به اعلام شرکت آمازون، این بازطراحی به‌منظور بهبود جنبه‌ی زیبایی‌شناسی محصولات نامبرده روی این اسپیکرها اعمال شده است. از جمله نقاط قوت طراحی جدید این دستگاه‌ها می‌توان به بلندگوی اختصاصی باس اشاره کرد.

اکو پلاس نیز اساسا به بلندگوی اکو شباهت دارد که مشخصات آن را در بالا توضیح دادیم؛ در واقع تفاوت اکو پلاس این است که این محصول از صدای دالبی پشتیبانی می‌کند و علاوه بر این می‌توان از آن به‌عنوان یک هاب خانگی بهره گرفت. بر اساس همین ویژگی، شایعاتی مطرح شده است که اعلام می‌کنند آمازون احتمالا در حال کار روی محصولی برای رقابت با هوم‌پاد اپل است. این دستگاه به کاربران اجازه می‌دهد دستگاه‌های هوشمند خانگی مختلف را به اسپیکر یادشده متصل کنند و بدون نیاز به طی کردن مراحل اضافه، این دستگاه‌ها را از طریق بلندگوی نامبرده کنترل کنند.

اگر برای خرید این اسپیکرهای جدید ترغیب شده‌اید، باید اشاره کنیم قیمت مدل جدید آمازون اکو معادل ۹۹ دلار تعیین شده است. علاوه بر این شما می‌توانید با پرداخت مبلغ ۱۵۰ دلار، یک عدد بلندگوی اکو پلاس خریداری کنید. کاربران با خرید اسپیکر اکو پلاس، یک عدد لامپ فیلیپس هیو نیز به‌طور رایگان دریافت خواهند کرد.

نظر شما در مورد اسپیکرهای جدید آمازون چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات