شیائومی می بند 4 معرفی شد؛ نمایشگر رنگی، دستیار صوتی و توان بیشتر

شیائومی می بند 4 معرفی شد؛ نمایشگر رنگی، دستیار صوتی و توان بیشتر

شیائومی از می‌ بند ۴ با انبوهی از قابلیت‌های جدید رونمایی کرد. صفحه‌نمایش رنگی، پشتیبانی از دستیار صوتی و نظارت‌ خودکار فعالیت‌های ورزشی ازجمله ویژگی‌های جدید این دستبند سلامتی هستند.

اگر بخواهیم از دستگاه‌های پوشیدنی مبتنی‌بر سلامتی نام ببریم، قطعا شیائومی با می بند یکی از نام‌های برتر فهرست‌مان خواهد بود. 

قیمت بسیار پایین و ویژگی‌های جذابی که این شرکت چینی با سری دستبند‌های می بند به کاربران ارائه کرد؛ باعث شده است تا عده بسیاری از کاربران برای نظارت بر وضعیت سلامتی خود، از دستگاه‌های پوشیدنی شیائومی استفاده کنند. 

حال این شرکت چینی برای گسترش جامعه‌ی کاربران خود و ارائه‌ی محصولی ارتقاءیافته، امروز از می بند ۴ رونمایی کرد. همان‌طور که پیش‌تر انتظار می‌رفت، می بند ۴ امروز در کشور چین عرضه خواهد شد؛ بنابراین کاربران چینی نخستین مصرف‌کنندگان این دستبند سلامتی خواهند بود.

mi band 4 / می بند 4

پس‌از گذشت ۳ نسل از می‌ بند، شیائومی در نسل چهارم این دستگاه برای نخستین‌بار از صفحه‌نمایش رنگی با پنل امولد استفاده کرده است. این نمایشگر، اندازه‌ای ۰.۹۵ اینچی دارد و از وضوح تصویر ۲۴۰ × ۱۲۰ بهره می‌برد. برای استفاده از توانایی این نمایشگر، شیائومی ۷۷ تمِ جدید توسعه داده تا از مزیت‌های بی‌شمار پنل رنگی امولد این دستبند استفاده شود.

می بند ۴ می‌تواند انواع مختلفی از فعالیت‌های ورزشی را به‌صورت‌خودکار شناسایی کند و بر آن‌ها نظارت داشته باشد؛ از پیاده‌روی و دویدن بگیرید تا دوچرخه‌سواری و شنا. در‌این‌میان، پشتیبانی از فعالیت‌های آبی به‌معنی مقاومت دستگاه درمقابل آب خواهد بود. طبق گفته شیائومی،‌ می بند ۴ تا عمق ۵۰ متری دربرابر نفوذ آب مقاومت از خود نشان می‌دهد.

mi band 4 / می بند 4
mi band 4 / می بند 4

(برای مشاهده در ابعاد اصلی روی تصاویر کلیک کنید)

نکته‌ی حائزاهمیت درباره می بند ۴، مجهز‌شدنِ آن به پوشش محافظ نمایشگرِ جدیدی است که به‌کلی این دستگاه را درمقابل هرگونه خط‌و‌خش ایمن نگه می‌دارد؛ بنابراین کاربران این دستبند می‌توانند خاطرات تلخ خود از نسخه قبلی را فراموش کنند.

پایش ضربان قلب و پرداخت ازطریق دستبند، از دیگر ویژگی‌های جذاب می بند ۴ هستند؛ که ویژگی آخر در همه کشورها فعال نخواهد بود و استفاده از آن نیازمند پشتیبانی درگاه‌های بانکی است. توجه داشته باشید که در این نسخه دستیار صوتی نیز قرار دارد؛ دستیاری که به‌احتمال‌ بسیار تنها درانحصار کاربران چینی باقی بماند. 

mi band 4 / می بند 4

شیائومی ادعا می‌کند که با هربار شارژ، تا ۲۰ روز می‌توانید از می بند ۴ استفاده کنید. این دستبند فعلا در ۶ رنگ عرضه می‌شود؛ با‌این‌حال، چینی‌ها برای علاقه‌مندان به سری فیلم‌های اَونجرز، نسخه‌ای اختصاصی و محدود را نیز درنظرگرفته‌اند که علاوه‌بر ظاهر متفاوت بند آن، از واچ‌فیس‌های اختصاصی نیز بهره می‌برد.

قیمت نسخه مجهز به NFC که قابلیت پرداخت را نیز دارد، حدود ۳۳ دلار خواهد بود؛ درحالی‌‌که این مبلغ برای نسخه عادی به ۲۵دلار کاهش می‌یابد. نسخه محدود می بند ۴ نیز ۵۰ دلار قیمت خواهد داشت که البته فروش این مدل از ۲۶ خردادماه آغاز می‌شود.

قیمت به‌روز، مشخصات فنی و هر اطلاعاتی که برای خرید ارزان و آگاهانه‌ی انواع ساعت‌ها و دستنبندهای هوشمند نیاز دارید را در بخش محصولات زومیت بیابید؛ مقایسه‌ی مشخصات فنی انواع پوشیدنی‌‌ها و گالری تصاویر رسمی این محصولات همگی در بخش محصولات دردسترس شما خواهد بود. 

منبع androidcentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید