آروان ۱۸ پاپ‌سایت‌ جدید CDN در نقاط مختلف جهان افتتاح کرد

دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
ابر آروان با اضافه کردن ۱۸ پاپ‌سایت جدید در نقاط ترافیکی مهم جهان، در میان ۱۰ سرویس‌دهنده‌ی پرترافیک جهان قرار گرفت.

ابر آروان با اضافه کردن ۱۸ پاپ‌سایت جدید در نقاط ترافیکی مهم دنیا و دو برابر شدن زیرساخت بین‌المللی خود، در میان ۱۰ سرویس‌دهنده‌ی پرترافیک جهان با بیش از ۴۰ هزار مشتری فعال از ۴۳ کشور قرار گرفت. آروان اعلام کرده که دو سال پس از آغاز فعالیت بین‌المللی‌اش، اکنون «از سیدنی تا کالیفرنیا و از سائوپائولو تا ژوهانسبورگ، تحت پوشش CDN ابر آروان قرار گرفته» و فاصله‌ی زیرساخت محصول شبکه توزیع محتوا (CDN) را با رقبای جهانی کاهش داده است.

پاپ‌سایت‌های جدید ابر آروان در آشبورن، شیکاگو، دالاس، لس‌آنجلس، سیاتل، فرانکفورت، مادرید، مسکو، روتردام، ورشو، دوبی، ژوهانسبورگ، هنگ‌ کنگ، بمبئی، سنگاپور، توکیو، سیدنی و سائوپائولو راه‌اندازی شده‌اند. آروان می‌گوید با این افزایش زیرساخت، مشتریان محصول CDN دسترس‌پذیری بیشتری خواهند داشت و پاسخ‌گویی سریع‌تری را تجربه خواهند کرد. آن‌گونه که آروان پیش‌تر گزارش کرده بود، بیش‌ترین مشتریان خارجی محصول CDN این شرکت از کشورهای هند، ترکیه، اندونزی، پاکستان، بنگلادش، آرژانتین، مصر، افغانستان، فیلیپین و چین هستند.

CDN اکنون پرمخاطب‌ترین محصول ابر آروان است و در میان شبکه‌های توزیع محتوایی قرار گرفته که قابلیت مسیریابی هوشمند (Smart Routing) دارد. CDN آروان با استفاده از پاپ‌سایت‌های جدید، موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان وب‌سایت را با دقت بالا تشخیص می‌دهد و محتوا را از نزدیک‌ترین مسیر به دست‌ کاربران وب‌سایت‌ها می‌رساند؛ بدین ترتیب، سرعت بارگذاری وب‌سایت‌ها افزایش پیدا می‌کند. بنا به اعلام آروان:

ابر آروان رتبه تک‌رقمی خود در جدول پراستفاده‌ترین CDN-های دنیا را همچنان حفظ کرده است و پیش‌بینی می‌شود با افتتاح پاپ‌سایت‌های جدید، هم از نظر عملکرد و هم سرعت در جدول‌های مقایسه‌ای جهانی و از نظر تعداد کاربران در جدول W3tech نیز به روند صعودی خود ادامه بدهد. آروان می‌گوید: «محصول CDN با آپ‌تایم ۹۹.۹۹ درصدی به مشتریان خود سرویس‌دهی می‌کند. نگاه ابر آروان در توسعه‌ی زیرساخت و محصول، رقابت با مهم‌ترین بازیگران جهانی است. تمام کاربران داخلی و خارجی CDN ابر آروان می‌توانند امکانات متنوع این محصول جهانی را مطابق با نیاز خود شخصی‌سازی کنند و سرویس مورد نظرشان را به کاربران خود ارائه دهند.»

مطالب مشابه

نظرات