زوم‌اپ: ضبط فیلم از صفحه نمایش اندروید با SCR Screen Recorder

زوم‌اپ: ضبط فیلم از صفحه نمایش اندروید با SCR Screen Recorder

 SCR Screen Recorder یکی از بهترین اپلیکیشن‌ها برای تهیه‌ی ویدئو از صفحه‌نمایش گوشی‌های اندروید است که به شما امکان ضبط ویدئوهای با کیفیت را از هرآنچه در گوشی شما می‌گذرد می‌دهد. با زوم‌اپ همراه باشید.

احتمالا برایتان پیش آمده است که یکی از دوستان روش انجام کاری را در گوشی اندرویدی خود نمیدانسته و برای حل مشکل خود با شما تماس گرفته باشد. گاهی برای بعضی از موضوعات، وجود آن فرد درکنار شما امری ضروری است و یاد دادن روش انجام آن کار از پشت تلفن امری غیر‌ممکن خواهد بود. در این مواقع بهترین راه برای آموزش‌های از راه دور، همان‌طور که در سایت‌های آموزشی شاهد آن هستید، ضبط تصویر و ارسال آن برای شخص مقابل است که SCR Screen Recorder این وظیفه را به خوبی برای شما انجام می‌دهد و با تهیه‌ی ویدئویی با کیفیت از تمام جزئیاتی که در گوشی شما در حال رخ دادن است، یک فایل کامل برای آموزش موضوع‌های مختلف دراختیار شما قرار می‌دهد.

scr2r

SCR Screen Recorder برای اجرا نیاز به اندروید 4 و بالاتر، و همچنین دسترسی روت خواهد داشت که با اولین اجرا به‌صورت خودکار، بهترین شیوه‌ی کارکرد را باتوجه‌به سخت‌افزار گوشی شما شناسایی می‌کند. این اپلیکیشن از چند ویژگی جالب نیز بهره‌مند است که در زیر به معرفی بخشی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

System Auido‌: با کمک این ویژگی شما قادر خواهید بود تا علاوه بر ضبط ویدئو از محیط داخل گوشی، به ضبط صدای آن نیز بپردازید. برای مثال اگر قصد فیلم‌برداری از یک بازی و آموزش حل کردن آن مرحله را داشته باشید، صدای بازی نیز در ویدئو ضبط خواهد شد که یک ویژگی فوق‌العاده به حساب می‌آید.
Face Cam : با کمک این ویژگی فوق‌العاده، شما قادر خواهید بود تا در گوشه‌ای از ویدئو به‌صورت یک پنجره‌ی کوچک، تصویری از خود به وسیله‌ی دوربین جلو نیز قرار دهید تا آموزشی که در حال تهیه‌ی آن هستید، حالت طبیعی‌تری به خود بگیرد.
Video SETTINGS‌: در این بخش شما می‌توانید فرمت و کیفیت خروجی ویدئوی ضبط شده را مشخص کنید. البته همان‌طور که گفته شد این اپلیکیشن به‌صورت خودکار بهترین تنظیمات را باتوجه‌به مدل گوشی شما برایتان اعمال خواهد کرد بااین‌حال در صورت نیاز به تغییرات دستی در تنظیمات، می‌توانید به این بخش مراجعه کنید.

برای دانلود نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن از لینک‌های زیر استفاده کنید. که در نسخه‌ی رایگان این اپلیکیشن محدودیت مدت زمان سه دقیقه‌ای برای ویدئوهای ضبط شده وجود دارد و لوگوی این نرم‌افزار نیز در گوشه‌ای از ویدئو درج خواهد شد.

دانلود از گوگل پلی استور
 
اپلیکیشن‌های محبوب خود را ازطریق ایمیل app@zoomit.ir با ما در میان بگذارید.
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده