برندهای قابل اعتماد دستگاه تصفیه کننده آب از نظر آبین

دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مطالعه 4 دقیقه
آبین
این مطلب صرفا جنبه تبلیغاتی داشته و زومیت هیچ مسئولیتی را در رابطه با آن نمی‌پذیرد
بازار آنلاین تجهیزات آبی آبین در مقیاس خانگی، نیمه صنعتی و صنعتی برترین برندهای تصفیه کننده آب را در وب سایت خود به آدرس abin.ir به فروش می‌رساند.
تبلیغات

دستگاه‌های تصفیه آب در مقیاس‌های مختلف در برندهای مختلف تولید می‌شوند. در مقیاس خانگی و نیمه صنعتی برندهای مختلف دستگاه تصفیه آب آبین برای پاسخگویی به نیازهای مختلف در کاربردهای متنوع طراحی و تولید شده‌اند.

در مقیاس صنعتی که نیاز به دانش تخصصی برای طراحی و تولید دستگاه های تصفیه آب است، با تکیه بر دانش تخصصی کارشناسان تصفیه آب آبین و بر اساس آنالیز دقیق آب ورودی و نیاز مشتری این دستگاه ها طراحی می‌شوند. به این ترتیب بالاترین بازدهی از دستگاه تصفیه آب در زمان بهره برداری حاصل می‌شود. علاوه بر طراحی و تولید دستگاه های تصفیه آب صنعتی، نصب و تعمیرات احتمالی دستگاه نیز توسط کارشناسان مجرب آبین انجام می‌شود.

دستگاه های تصفیه آب صنعتی با برند ثبت شده آبین سال‌های زیادی در کاربردها و صنایع مختلف به کار گرفته شده‌اند.

بهترین‌های آبین از نظر کیفیت تصفیه آب

آبین به عنوان اولین بازار تخصصی تجهیزات آبی در ایران همواره در تلاش بوده است که بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت را برای محصولات خود به مشتریان ارائه دهد. در همین راستا محصولات ارائه شده در وب سایت آبین از تامین‌کنندگان یا واردکنندگان معتبر تأمین می شوند و یا آبین خود واردکننده مستقیم آن‌ها است.

به این ترتیب با حذف واسطه ها قیمت محصول به مناسب ترین حالت ممکن به دست مشتری می‌رسد. علاوه بر این به دلیل تأمین محصولات از معتبر ترین تأمین‌کنندگان در کشور از اصالت و اورجینال بودن محصولات نیز می توان اطمینان پیدا کرد.

حتی از نظر همکاری با تولیدکنندگان داخلی نیز این مجموعه با برترین تولیدکنندگان همکاری دارد، تا بتواند تضمین کننده کیفیت و قیمت مناسب محصولات باشد.

با توجه به این که اغلب محصولات تصفیه آب و تجهیزات آبی، نیاز به انتخاب بر حسب نیاز و نوع کاربرد دارند، توصیه می شود اگر قصد خرید این محصولات را دارید، حتما قبل از خرید از کارشناسان این حوزه مشاوره بگیرید. مجموعه آبین این امکان را برای مشتریان خود ایجاد کرده است که برای انتخاب محصول مناسب بتوانند مشاوره رایگان تلفنی از کارشناسان هر حوزه را دریافت کنند و بر اساس اطلاعات درست خرید مناسبی انجام دهند.

شرکت های مطرح فروش و تولید مواد تصفیه کننده

مواد شیمیایی تصفیه آب توسط تولیدکنندگان مختلف داخلی و خارجی در بازار موجود هستند. برخی از برترین شرکت‌های تولیدکننده مواد شیمیایی شامل شرکت جاکوبی و پرولایت می‌باشند. این شرکت های ارائه دهنده محصولات شیمیایی مختلف شامل کربن فعال و رزین سختی گیر هستند که، کاربرد زیادی در صنعت تصفیه آب دارند. مهم ترین مواد شیمیایی تصفیه آب و برترین تولید کنندگان این مواد در زیر بررسی شده اند:

کربن اکتیو

کربن اکتیو یا کربن فعال از مواد شیمیایی پر کاربرد در صنعتی تصفیه آب است. از بهترین برندهای تولید کننده کربن فعال می توان به کربن فعال جاکوبی اشاره کرد. کربن اکتیو جاکوبی خلوص و کیفیت بالایی دارد. مساحت سطحی زیادی که توسط کربن جاکوبی ایجاد می شود، قابلیت جذب زیادی برای حذف آلاینده ها از آب دارد.

سیلیس

سیلیس که وظیفه حذف کدورت و ذرات معلق درشت از آب را دارد، از موادی است که در طبیعت به وفور پیدا می شود. سیلیس توسط شرکت های داخلی معمولا تهیه می شود که، کیفیت و عملکرد بالایی در فرایند تصفیه آب دارند.

رزین سختی گیر

رزین سختی گیر تبادل یونی یکی دیگر از مواد شیمیایی مهم در تصفیه آب است. بهترین برند رزین سختی گیر رزین پرولایت است، که بهترین عملکرد را در سختی گیری از آب در کاربردهای مختلف دارد. رزین سختی گیر پرولایت در انواع مختلف آنیونی، کاتیونی و میکس بد تولید می شود که، با توجه به نوع عوامل سختی آب از آنها استفاده می شود.

برترین برندهای فیلتر ممبران

فیلتر ممبران که در کنار دیگر فیلترهای دستگاه و مواد شیمیایی، اصلی ترین عنصر در فرایند تصفیه آب است، قابلیت حذف آلاینده های آب با دقت 0.0001 میکرون را دارد. این نشان دهنده اهمیت انتخاب ممبران از بهترین برند و نوع اصل و مرغوب آن است.

متاسفانه به دلیل تولید ممبران های تقلبی مشابه برندهای برتر این مسئله حساسیت بیش تری نیز پیدا کرده است. در ادامه برخی از بهترین برندهای فیلتر ممبران را بررسی می کنیم، تا در زمان انتخاب فیلتر ممبران مناسب بتواند کمک کننده باشد.

فیلتر ممبران داو فیلمتک

فیلتر ممبران داو فیلمتک، به عنوان بهترین تولید کننده فیلترهای ممبران در دنیا شناخته می شود. فیلتر ممبران داو فیلمتک سال ها به عنوان یک محصول بی رقیب در تصفیه استفاده شده است. کیفیت تولید و غشای نیمه تراوای ممبران های این برند باعث تولید آب با خلوص بالا می شود. علاوه بر این، طول عمر بالای فیلترهای ممبران داو فیلمتک باعث کاهش هزینه های نگهداری از سیستم می شود.

فیلتر ممبران دوپونت فیلمتک

فیلتر ممبران دوپونت فیلمتک نیز از همان برند فیلمتک است و از سال 2019 امتیاز داو به دوپونت تعلق گرفته است. فیلتر ممبران دوپونت نیز کیفیت بالایی برای تصفیه آب دارد. فیلترهای ممبران این برند نیز از پر کاربرد ترین فیلترهای مورد استفاده در صنعت تصفیه آب هستند.

فیلتر ممبران ال جی کم

فیلتر ممبران ال جی کم کره کیفیت و طول عمر بالایی دارد. از نظر کیفیت عملکرد برای تصفیه آب معادل فیلترهای ممبران فیلمتک است و کارایی مناسبی از این نظر دارد.

قیمت فیلتر ممبران به دلیل وارداتی بودن به قیمت ارز و نوسانات آن در کشور بستگی دارد، به همین دلیل قیمت ممبران تصفیه آب به صورت روزانه استعلام می شود.

فیلتر آب آبین و به خصوص فیلترهای ممبران اهمیت زیادی در فرایند تصفیه آب دارند، بنابر این توصیه می شود قبل از خرید برای اطلاع از قیمت ممبران تصفیه آب و انتخاب محصول مناسب با کارشناسان فروش شرکت های معتبر در ارتباط باشید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات