آپدیت iOS 17.1.1 برای رفع باگ‌های آیفون از راه رسید

چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۵
مطالعه 2 دقیقه
لوگو سیستم عامل ios 17.1.1
اپل شب گذشته به‌روزرسانی سیستم‌عامل iOS 17.1.1 را با هدف رفع برخی از باگ‌های نرم‌افزاری آیفون منتشر کرد.
تبلیغات

زمان زیادی از ادعای اولیه‌ی افشاگران نگذشته بود که اپل سرانجام سیستم‌عامل iOS 17.1.1 را دردسترس دارندگان گوشی آیفون قرار داد. این به‌روزرسانی بیشتر روی بهبود عملکرد سیستم تمرکز دارد.

بر اساس توضیحات به‌روزرسانی، iOS 17.1.1 مشکل غیرفعال‌ شدن NFC در آیفون ۱۵ و عدم سازگاری این گوشی با سیستم شارژ برخی از خودرو ها را برطرف می‌کند.

اپل پیش‌تر وعده داده بود که مشکل خاموش‌شدن موقت آیفون‌ها در شب را تا پایان سال برطرف می‌کند؛ اما ظاهراً نسخه‌ی جدید iOS باعث رفع این مشکل نمی‌شود.

لوگو اپلیکیشن ژورنال / Journal اپل در کنار آیفون
اپلیکیشن ژورنال اپل در iOS 17.2

نسخه‌ی بتای آی‌او‌اس ۱۷٫۲ هنوز در مرحله‌ی آزمایشی است و انتظار می‌رود که تا دو ماه آینده منتشر شود. این به‌روزرسانی شامل بسیاری از تغییرات و ویژگی‌های جدید است؛ ازجمله‌ این تغییرات می‌توان به انتشار برنامه‌ی مورد انتظار ژورنال (دفترچه خاطرات)، امکان ساخت لیست‌های پخش چند کاربره‌ی اپل موزیک، اضافه شدن قابلیت ترجمه با استفاده از دکمه اکشن آیفون ۱۵ پرو و آیفون ۱۵ پرو مکس، افزایش امنیت iMessage با فعال کردن Contact Key Verification، اضافه شدن ویجت‌های جدید ساعت و پیش‌بینی وضعیت آب و هوا اشاره کرد.

همچنین اپل در حال آماده‌سازی به‌روزرسانی جدید watchOS است. انتظار می‌رود که این غول فناوری مشکل مصرف بیش از حد باتری اپل واچ را در به‌روزرسانی watchOS 10.1.1 یا watchOS 10.2 برطرف سازد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات